• Novinka

Granola z dediny bezlepková 200g

Kód 0001494
  • Bezlepkové

Granola z dediny sú pečené ovsené bezlepkové vločky, pohánkové vločky s cirokovou múkou na kokosovom oleji a jemne dosladené ryžovým a datľovým sirupom. Dokonalosť chutí pridajú hrozienka, sušené jablká a lieskovce a mandle. Čerešničkou je následne škorica.

Granola (pečené müsli) je ľahšie stráviteľné ako klasické müsli.

Granola je bezlepková a ručne vyrábaná v malej rodinnej firme.

3,78 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 27.10 23:59, budú doručené 29.10. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: BIO OVSENÉ bezlepkové vločky, BIO ciroková múka, kokosový tuk, hrozienka, LIESKOVÉ ORECHY, 

BIO pohánkové vločky, ryžový sirup, datlový sirup, 

sušené jablká, MANDLE, škorica

Skladovanie: Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste

Výživové hodnoty: 1 851 kJ / 442,3 kcal, tuky: 20,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 10,65g, sacharidy: 54,6g, z toho cukry: 18,4g, bielkoviny: 8,9g, soľ: 0,06g, vláknina: 6,4g

Alergény: 8

Informácie o trhovníkovi

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.