• Novinka

Müsli tradičné ovsené bez cukru 100g

Kód 0001499
  • Bezlepkové

Vyvážená chuť pečených ovsených vločiek, konopných, ľanových a slnečnicových semienok strúhaného kokosu, jablčnej šťavy,  ktorú si môžete doplniť pridaním čerstvého alebo sušeného ovocia. Vďaka konopným semienkam obsahujú vysoký obsah vlákniny.

Sú výrazne chrumkavé. Bez lepku. Dosladené jablčnou šťavou, voňavé vďaka kokosu.

Müsli neobsahujú žiadne konzervačné látky a ani žiadny tuk, ktorý sa bežne používa pri zapečení. Jediný tuk, ktorý naše výrobky obsahujú je zdravý tuk, ktorý sa prirodzene nachádza v slnečnicových semienkach, ľanových semienkach a kokose.

1,15 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.10 23:59, budú doručené 22.10. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: OVSENÉ vločky, jablčná šťava, strúhaný kokos, ľanové semienka, slnečnicové semienka

Skladovanie: Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste

Výživové hodnoty: 1 750 kJ / 420 kcal, tuky: 10g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 4g, sacharidy: 70g, z toho cukry: 26g, bielkoviny: 11g, soľ: 2g

Alergény: 1

Informácie o trhovníkovi

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.