• Novinka

Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou 200g

Kód 0001546

Jemne pražené mandle v mliečnej čokoláde obalené v škorici. Klasická kombinácia sladkej chrumkavej mandle a mliečnej čokolády je doplnená kontrastnou jemne korenistou škoricou. Extrémne návyková dobrota pre mnohých z nás.

3,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 27.10 23:59, budú doručené 29.10. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: Mliečna čokoláda 76 % [cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, kakaová hmota, rastlinné tuky, sušená SRVÁTKA, MLIEČNY TUK, LAKTÓZA, emulgátory: lecitíny a E476; prírodná vanilková aróma], jadrá MANDLÍ pražené 20%, mletá škorica 4%. V mliečnej čokoláde kakaová sušina najmenej 25%. Okrem kakaového masla obsahuje čokoláda aj rastlinné tuky.

Môže obsahovať stopové množstvo iných ORECHOV, ARAŠIDOV, OBILNÍN obsahujúcich LEPOK, SÓJU a SEZAM.

Môže obsahovať úlomky ORECHOVÝCH škrupín

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste

Výživové hodnoty: 2 329 kJ / 560 kcal, tuky: 37g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 17g, sacharidy: 52g, z toho cukry: 44g, bielkoviny: 9g, soľ: 0,08g, vláknina: 6,3g

Alergény: 1,5,6,7,8,11

Informácie o trhovníkovi

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.