Tržnica Nivy v centre Nivy

Áno, už na jeseň 2021 otvára brány aj fyzická Tržnica Nivy. Našou úlohou je poskytnúť vám ako retailerovi skvelé miesto na podnikanie. A skvelé miesto na podnikanie v preklade znamená skvelé miesto pre vašich zákazníkov. Preto je pre nás dôležité správne namixovať skladbu nájomcov Tržnice Nivy podľa typu predávaného tovaru, a najmä jeho kvality, pôvodu a sezónnosti.

Koho hľadáme

Mali by ste vedieť, že hľadáme a preferujeme prevádzky, ktoré majú jedinečný produkt, netradičný prístup, filozofiu, určujú trendy, inšpirujú zákazníkov aj konkurentov, majú kvalitný dizajn prevádzok a vystavovania tovaru, predávajú tovar s dohľadateľným pôvodom, vysokou kvalitou a čerstvosťou produktov a pomôžu nám vytvoriť jedinečnú atmosféru modernej mestskej tržnice. Prevádzky, ktoré jednoducho majú čosi do seba. Ak je taká aj vaša značka, sme na správnej ceste.

Chceme Vás spoznať

Nájomcu každého priestoru v projekte Tržnica Nivy vyberáme starostlivo podľa mnohých kritérií. Aby sme o Vašom koncepte získali lepšiu predstavu, prosíme Vás o doručenie v elektronickej forme:

 • Prezentácie Vášho konceptu a produktu, skúseností, existujúcich, alebo pripravovaných prevádzok a podobne.

 • Fotografií Vašich existujúcich prevádzok a produktu, prípadne vizualizácií Vášho najnovšieho plánovaného konceptu. Ukážte nám jednoducho, ako si predstavujete ideálny priestor pre Vašu prevádzku.

 • Popis tovaru  z pohľadu jeho pôvodu, úrovne kvality, sezónnosti, objemov a ktoré viete predávať s ohľadom na kapacity produkcie

 • Schopnosť predajňu / stánok prevádzkovať s ohľadom na ročnú, týždennú sezónnosť či denné otváracie hodiny

 • Požiadaviek, ktoré Váš koncept na priestory má (minimálna, ideálna a maximálna výmera)

 • preferovaný spôsob predaja – pult, stánok, prevádzka, prípadne foodtruck

 • prípadne technické a hygienické požiadavky

Aký bude ďalší postup?

Všetky Vami zaslané podklady starostlivo vyhodnotíme. Výsledkom môže, no nemusí byť začatie ďalších obchodných rokovaní. Určite Vás však o ďalšom postupe budeme informovať.

Prečítajte si viac o projekte Stanica Nivy.

Online Tržnica Nivy

Ste farma, pestovateľ, chovateľ, družstvo, výrobca či predajca skvelých produktov? Máte pocit, že naša filozofia je aj vašou filozofiou? Kontaktujte nás na [email protected] dajte nám o sebe čo najviac vedieť a náš hlavný farmár sa vám ozve. Už teraz sa tešíme na spoluprácu!

Aký je teda postup?

 • Napíšte nám na [email protected] alebo cez kontaktný formulár na webe.

 • Spojíme sa s Vami a ak si padneme do oka, podpíšeme Dohodu o členstve s individuálne dohodnutými podmienkami tak, aby váš biznis férovo mohol fungovať.

 • Následne Vám pošleme všetky potrebné podklady na vyplnenie, aby sme pre vás mohli založiť účet a vytvoriť ponuku vašich produktov so všetkými potrebnými informáciami. Aby sme udržali vysoký štandard, výber jednotlivých produktov u nás prechádza schvaľovacím procesom od nášho hlavného farmára. Ale to predsa nebude problém. Ceny produktov si samozrejme nastavujete vy.

 • Ak všetko sedí v našom portáli si potom sami nastavíte a kedykoľvek priebežne upravíte aktuálne dostupné množstvo produktov, ktoré sú k dispozícii na najbližší závozový deň a ide sa na to!

Celý objednávkový systém, ako aj systém úhrad je plne automatizovaný a tak si môžete byť vždy istý, že každá objednávka bude korektne uhradená!