Sme miesto, kde sa stretáva tradícia a moderna: Na jednej strane starosvetské trhovisko, kde sa ráno zbehnú farmári, drobní chovatelia a predajcovia, aby ponúkli to najčerstvejšie, čo sami vypestovali, vychovali či vyrobili. Na druhej strane moderná mestská tržnica 21. storočia, kde bez problémov zoženiete aj mandľový jogurt, raw koláčiky či morského čerta.
 
U nás v prvom rade rozhoduje kvalita (a teda aj náš hlavný farmár, ktorý starostlivo vyberá produkty, ktoré môžu ísť na pult). Či sú to ešte za tmy oberané paradajky zo Žitného ostrova, chren tak štipľavý, že vypáli dieru do taniera, klobásky z mangalice či slaný karamel alebo konopný olej v bio kvalite.

A čo z toho máte vy? Najlepšie a zdravé potraviny od malých a stredných výrobcov, každý deň čerstvé, na vašom stole.

Fyzická Tržnica Nivy

Už na jeseň 2021 pripravujeme otvorenie modernej mestskej tržnice, ktorá bude tvoriť srdce gastro a potravinovej destinácie projektu Stanica Nivy, ktorého sme neoddeliteľnou súčasťou. A čo je Stanica Nivy? Jednoducho unikátne spojenia nákupného centra s autobusovou stanicou a modernou mestskou tržnicou v Bratislave zasadenou do úžasného prostredia plného ľudí - cestujúcich, rezidentov aj zamestnancov najväčšej kancelárskej zóny v Bratislave. Miesto, kde ruch neustáva.

Návštevníka bude čakať kvalita, čerstvosť a pestrý výber potravín a gastra. To všetko zabalené do skvelej atmosféry a podávané na tanieri plnom nových služieb a eventov.

A čo predajcovia? Či malí, či veľkí, pre všetkých je to najlepšie miesto na prezentáciu a predaj ich produktov.

MarketIsland

Online Tržnica Nivy

Ešte predtým, ako vyložíme produkty na skutočné pulty fyzickej Tržnice Nivy, prinášame vám úžasné produkty farmárov a trhovníkov cez online prostredie už dnes. Eshop združujúcich široké spektrum skvelých trhovníkov, umožňujúcich zážitok z jednotného nákupu, jednotnej online platby a jednotného dovozu tovaru. Akoby ste nakupovali na skutočnej tržnici, ale oveľa pohodlnejšie a v súčasnosti aj bezpečnejšie.

Výberovo

Najširšia ponuka s kvalitnou kuratelou. Našich trhovníkov a ich proudkty starostlivo vyberáme tak, aby sme vám priniesli to najlepšie. Jednoducho kvalita, čerstvosť a výber.

Férovo

Voči zákazníkom, trhovníkom aj prírode. Voči zákazníkom, trhovníkom aj prírode.

Zdravo a chutne

Tie najzdravšie produkty na jednom mieste. Pretože je to o tom, čo jete.

Jednoducho

Skrátka najednoduchšia cesta ako sa dostať ku zdravým potravinám pod jednou strechou s dodávkou priamo ku vašim dverám.

Prečítajte si o našej filozofii viac. a radi vám tiež prezradíme viac o tom, ako sme projekt rozbiehali.