Dobrý ježko

Ríbezle červené 125g

Kód 0002768
  • Bez E-čok
  • Bez konzervantov
  • Len z prírodných surovín

Naši pestovatelia drobného ovocia sa nachádzajú takmer na celom Slovensku. Sady s drobným ovocím nájdete napríklad na Žitnom ostrove, na Orave, alebo na Hornom Šariši. Drobné ovocie je veľmi náročné na pestovateľské zručnosti, klímu a pôdu. Je pestované od fóliovými strechami tak, aby sa dalo zberať aj počas nepriaznivého počasia. V niektorých lokalitách je potrebné vylepšiť vlastnosti pôdy. Obohatiť ju o organickú hmotu, upraviť pH a obsah živín. V takomto prípade sa pestuje v kontajneroch. Aj keď sú vlastnosti pôdy ideálne, kvapková závlaha a fertigácia sú samozrejmosťou. 

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Belgicko

Zloženie: Ríbezle

Skladovanie: Ríbezle nám ani v chladničke dlho nevydržia, preto po kúpe alebo obratí z kríčkov by sme ich mali čo najskôr skonzumovať alebo spracovať na rôsol či kompót. Alternatívou je aj zmrazenie sviežich a zdravých bobúľ, ktoré sme zbavili stopky.

Výživové údaje: Energetická hodnota 57 kcal, Bielkoviny 1g, Sacharidy 13g, Tuky 0,25g, Vláknina 5g, Cukry 5g

Alergény: žiadne

Informácie o trhovníkovi

Dobrý ježko

Pred dvadsiatimi rokmi sme naše ovocie pestovali v jedinom malom sade v Dunajskej Lužnej a predávalo sa v stánku pri hlavnej ceste. Staralo sa oň len pár ľudí. Celá úroda sa pohodlne zmestila na dvor rodinného domu a za pár dní bola predaná. Odvtedy pribudli stovky hektárov nových sadov, o ktoré sa starajú desiatky starostlivých ovocinárov. Vybudované skladové priestory dnes prichýlia tisíce ton ovocia a postarajú sa, aby ho bolo pre našich zákazníkov dosť počas celého roka. Dobré jablká – výber toho najlepšieho domáceho i európskeho ovocia dnes nájdete na pulte takmer v každom obchode a náš ježko s jabĺčkom sa stal značkou.

Časy sa menia, kvalita Dobrých jabĺk nie.

Pretože strom sa pozná po ovocí, ktoré prináša.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.