Dobrý ježko

Jablká Evelina ukladané 6,5kg kartón

Kód 0002752
  • Bez konzervantov
  • Bez E-čok
  • Len z prírodných surovín

Stalo sa vám niekedy, že vás nadchlo jablko? Slovenka Evelina® to dokáže. Od okamihu, kedy zbadáte jej úchvatnú farbu a dokonalý tvar sa nebudete vedieť dočkať , kedy ju ochutnáte. A keď do nej zahryznete zistíte, ako veľmi vaše očakávania zaostali za šťavnatou a lahodnou skutočnosťou. Ochutnali ste SLOVENSKÉ jablko roka – odrodu Evelina®.  Evelina® je skutočný klenot medzi jablkami, svetová kvalita z nášho domova. Vybranú z tých najskvostnejších odrôd, vypestovanú v najmodernejších sadoch, rukami najlepších pestovateľov NAŠEJ krajiny. Vďaka tomu sú Slovenské jablká plné vitamínov, minerálov, antioxidantov, pektínu a vlákniny. Dokonale guľaté, červené, voňavé, akoby práve odtrhnuté zo stromu. Keď doň zahryznete, pocítite chrumkavú a šťavnatú dužinu.

23,88 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu:Čile

Zloženie: Jablká

Skladovanie: Skladovať odporúčame mimo priameho dopadu svetelných lúčov, tj. v tieni a suchu. Skonzumovať do 2 týždňov pri správnom skladovaní (spôsob skladovania priamo ovplyvňuje zrenie čerstvého ovocia)

Výživové údaje: Energetická hodnota 46 kcal, Sacharidy 11 g, Vláknina 1 g, Cukry 10g

Alergény: žiadne

Informácie o trhovníkovi

Dobrý ježko

Pred dvadsiatimi rokmi sme naše ovocie pestovali v jedinom malom sade v Dunajskej Lužnej a predávalo sa v stánku pri hlavnej ceste. Staralo sa oň len pár ľudí. Celá úroda sa pohodlne zmestila na dvor rodinného domu a za pár dní bola predaná. Odvtedy pribudli stovky hektárov nových sadov, o ktoré sa starajú desiatky starostlivých ovocinárov. Vybudované skladové priestory dnes prichýlia tisíce ton ovocia a postarajú sa, aby ho bolo pre našich zákazníkov dosť počas celého roka. Dobré jablká – výber toho najlepšieho domáceho i európskeho ovocia dnes nájdete na pulte takmer v každom obchode a náš ježko s jabĺčkom sa stal značkou.

Časy sa menia, kvalita Dobrých jabĺk nie.

Pretože strom sa pozná po ovocí, ktoré prináša.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.