Albrecht Kateřina tm. ležák 12% 0,7l
Draft Craft and Bottles

Albrecht Kateřina tm. ležák 12% 0,7l

Kód 0002298
  • Bezlaktózové

Remeselné pivo od českého pivovaru Zámecký pivovar Frýdlant - Albrecht

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Klasický tmavý ležiak, výraznej až čiernej farby a príjemne vyváženej chuti. Recept pripravil sládek Jiří Strnad a nadväzuje tak na svoje výborné Kutnohorské tmavé pivo, ktoré bolo veľmi obľúbeným až do uzavretia miestneho pivovaru. V pive sa odráža dlhoročná skúsenosť, ktorá sa jasne prejavuje v perfektnom vyvážení všetkých zložiek chuti. Presvedčí vás, že tmavé pivá nemusia byť len sladké. Telo a farbu piva tvorí zmes piatich sladov, ktorá dáva pivu nezameniteľný charakter. Skúsení  objavia aj jemné tóny čokolády v doznievaní. Táto unikátna 12-tka je už tradične obľúbená aj medzi ženami a ľuďmi, čo čierne pivá bežne nepijú. Na rozdiel od väčšiny čiernych pív vás prekvapí jeho ľahká piteľnosť.

Zloženie: voda, jačmenné slady, chmeľové pelety 

Skladujte v chlade 3 - 8°C 

Alergény: Obilniny obsahujúce lepok

Krajina pôvodu: Česká republika

Informácie o trhovníkovi

Draft Craft and Bottles

Pezinok

Draft Craft and Bottles je predajňa a pivný bar s viac ako 12 remeselnými pivami na výčape, širokým sortimentom poctivého fľaškového piva a prémiovým alkoholom z celého sveta.

Špecializujeme sa na malé remeselné pivovary zo Slovenska, Českej republiky a Maďarska. V budúcnosti plánujeme portfólio remeselných pív rozširovať o ďalšie zaujímavé a kvalitné pivovary.

Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti obchodu a distribúcie vyústili do varenia vlastného remeselného piva pod značkou Kočovný pivovar Bozimok. 

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.