Albrecht Morion Stout 17% 0,7l
Draft Craft and Bottles

Albrecht Morion Stout 17% 0,7l

Kód 0002299
  • Bezlaktózové

Remeselné pivo od českého pivovaru Zámecký pivovar Frýdlant - Albrecht

5,64 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Irish Stout 17 Morion charakterizuje nízka béžová pena a nepriesvitná čierna farba na červeno sa lesknúca proti svetlu; bohatá vôňa horkej čokolády, praženosti a orieškov. Jeho chuť je horkosladká, kávová a ľahko karamelová, čokoládová aj pražená. Tento Stout je ľahko pitelným, polosuchým, stredne plným pivom. Pivo je varené z 8 druhov sladov s vysokým pomerom nesladovaného praženého jačmeňa a chmelené iba typickými chmeľu Fugles a East Kent Golding.Slad: český svetlý, karamelové slady, nesladovaný pražený jačmeň, černoslad, čokoládový.

Chmeľ: Fuggels, East Kent Golding

Zloženie: voda, jačmenné slady, chmeľové pelety 

Skladujte v chlade 3 - 8°C 

Alergény: Obilniny obsahujúce lepok

Krajina pôvodu: Česká republika

Informácie o trhovníkovi

Draft Craft and Bottles

Pezinok

Draft Craft and Bottles je predajňa a pivný bar s viac ako 12 remeselnými pivami na výčape, širokým sortimentom poctivého fľaškového piva a prémiovým alkoholom z celého sveta.

Špecializujeme sa na malé remeselné pivovary zo Slovenska, Českej republiky a Maďarska. V budúcnosti plánujeme portfólio remeselných pív rozširovať o ďalšie zaujímavé a kvalitné pivovary.

Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti obchodu a distribúcie vyústili do varenia vlastného remeselného piva pod značkou Kočovný pivovar Bozimok. 

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.