Mad Scientist - Jam 72 7,2% 0,44l pl.
Draft Craft and Bottles

Mad Scientist - Jam 72 7,2% 0,44l pl.

Kód 0002314
  • Bezlaktózové

Remeselné pivo od maďarského pivovaru Mad Scientist

3,49 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.6 23:59, budú doručené 22.6. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Mad Scientist- Jam 72, ako prvá vlajková loď v štýle IPA tohto pivovaru, ktorá do veľkej miery znázorňuje ich predstavu o tom, ako by mala vyzerať West Coast IPA. Vďaka obrovskému množstvu amerického chmeľu a jedinému sladovému základu je Jam 72 výnimočne voňavé a plné pivo.

Toto pivo bolo zvolené ako Brew of the Year 2016 v Maďarsku. Je to ideálna voľba pre niekoho, kto hľadá niečo silné a jedinečné. Vôňu tropického ovocia, čierneho korenia, borovice a grapefruitu možno pozorovať vďaka kombinácii štyroch obľúbených chmeľov.

Zloženie: voda, jačmenné a pšeničné slady, chmeľ, kvasnice

Skladujte v chlade 3 - 8°C 

Alergény: Obilniny obsahujúce lepok

Krajina pôvodu: Maďarsko

Informácie o trhovníkovi

Draft Craft and Bottles

Pezinok

Draft Craft and Bottles je predajňa a pivný bar s viac ako 12 remeselnými pivami na výčape, širokým sortimentom poctivého fľaškového piva a prémiovým alkoholom z celého sveta.

Špecializujeme sa na malé remeselné pivovary zo Slovenska, Českej republiky a Maďarska. V budúcnosti plánujeme portfólio remeselných pív rozširovať o ďalšie zaujímavé a kvalitné pivovary.

Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti obchodu a distribúcie vyústili do varenia vlastného remeselného piva pod značkou Kočovný pivovar Bozimok. 

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.