Nestville Dark Lager 1l (čerstvo čapovaný v plaste)
Dulger

Nestville Dark Lager 1l (čerstvo čapovaný v plaste)

Kód 0002186
  • Ručná výroba
  • Bez orechov
  • Bez sóje
  • Bez GMO
  • Bez E-čok
  • Bez konzervantov
  • Len z prírodných surovín

Ležiak, tmavé pivo s 4,9% objemom alkoholu. Nepasterizované a nefiltrované. Vyznačuje sa dominantnou vôňou karamelu a horkej čokolády. Žiarivá sýto hnedá farba. Výrazná horkosť s kávovo-čokoládovou chuťou a horkastým záverom. Vyrobený z podtatranskej krištáľovo čistej vody,  jačmenných sladov a časťou zadymeného sladu, ktorý používame na výrobu Nestville whisky. Zamatovo vyvážená harmónia chutí s použitím vraných odrôd chmeľu. Jedinečný charakter piva zvýrazňuje dozrievanie v dubových sudoch z amerického bieleho duba, v ktorých zrela Nestville whisky.

3,90 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 22.4 23:59, budú doručené 24.4. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: ležiak pivo tmavé 13%, nepasterizované, nefiltrované, jačmenné slady, plzeňský, bavorský, karamelový, farebný, zadymený)

Skladovanie: v tmavom mieste,  +2  až  +6 C

Alergény: Obilniny obsahujúce glutén (lepok)

Informácie o trhovníkovi

Dulger

Bratislava

Naša pekáreň je iná. Máme vlastný mlyn a vlastné obilie z bioprodukcie Plavnica Agrokarpaty. Múku si čerstvo melieme, pretože takto si zachováva až 90% živín ak sa spotrebuje do 2 týždňov. Múku nijako neprifarbujeme ani nebielime chlórom, nestabilizujeme na 6 mesiacov, nepridávame otruby a pomenúvame ju celozrnná. My múku jednoducho čerstvo namelieme na mlyne, ktorý je vyrobený z prírodných kameňov a upečieme pre vás zdravé kváskové chleby, buchty, vianočky a iné tradičné pekárenské výrobky v najvyššej bio kvalite a navyše aj s láskou.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.