• Novinka
I can spice

Horčičné semienka žlté – mleté - 40g

Kód 0000525
  • Bez konzervantov
  • Bez GMO

Využi ju na marinády, i na dochutenie polievok. Je dobre miešateľná s tradičnými základnými koreninami, cibuľou a čiernym korením.

2,99 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.9 23:59, budú doručené 22.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

K tomu, aby si doma experimentoval s vytvorením vlastnej horčice budeš potrebovať horčicové semiačka, ocot, čierne alebo biele korenie, cibuľu, klinček, palinu a málo cukru. Z tohto po namiešaní dostaneme veľmi príjemnú domácu horčicu. Často do horčice pridávajú i bazalku, sladkú papriku, koriander, materinu dúšku, chilli a Cayenne korenie. S korenením môžeš vyčariť rôzne chuťové kombinácie, a tak zakaždým ti táto korenina ukáže novú tvár.

Zloženie: horčica

Informácie o trhovníkovi

Story o I CAN SPICE sa začalo ešte v Indii v krajine korenín. Ohromila nás ich gastronómia, tie fenomenálne koreninové jedlá, ktoré sa slovami nedajú opísať.

Po návrate sme narazili na chudobný výber korenín a prišli sme na to, že v každodennom živote by sme mali byť viac otvorení pre nové chute. Nemali by sme sa báť experimentovať a vyskúšať nové recepty. Nepotrebuješ byť šéfkuchárom (ani my nie sme) stačí ak zbožňuješ jedlá a rád ich pripravuješ či už pre seba, kamošom alebo pre rodinu

Hľadaj to inovatívne, skúšaj

Aj v živote veríme, že práve nové veci a zážitky nás posúvajú dopredu. V každom z nás je tá jedinečnosť, môžeme vytvoriť čokoľvek či už v kuchyni alebo v živote. Jednotlivé obmedzenia sa ukrývajú len v nás, prečo by sme nemohli skúsiť niečo nové? Vymýšľaj nové recepty, skús niečo netradičné, vytvor si vlastný recept s vlastnými koreninami!

Kúsok štýlu

Pri snahe o výnimočnosť sme sa snažili naše koreniny začarovať do vkusných boxov. Odvážnosť, jedinečnosť a neposlednom rade praktickosť boli našim hlavným krédom pri navrhovaní balenia. Dúfame, že aj vy budete súčasťou našej gastro revolúcie.

Ďakujeme, že ste s nami, okoreňte si svoj život ešte dnes.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.