• Novinka
I can spice

Jalapeno červené chilli - 30g

Kód 0000526
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov

Plná chuť, mäsitá dužina a mimoriadne ohnivý štipľavý účinok.

3,99 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.9 23:59, budú doručené 22.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Túto populárnu, miernejšiu verziu môžeš použiť skoro ku každému jedlu, ktorému by si chcel dať charakteristickú, hlbokú chuť. Je nevyhnutnou súčasťou mnohých šalátov, pikantných omáčok. Môžeš týmto korením ozdobiť grilované mäsá a dodať odvahu rôznym koreninovým zmesiam! Je použiteľné aj k dodatočnému dochuteniu hlavných chodov. K víkendovému filmovému maratónu vieš z neho pripraviť s ľahkosťou vlastnú salsovú omáčku. Len pridáš trocha z neho k cibuli, limetke, paradajkovej omáčke, cesnaku a k trochu cukru. Všetci budú tvoju salsu zbožňovať.

Zloženie: Jalapeno červené chilli

Informácie o trhovníkovi

Story o I CAN SPICE sa začalo ešte v Indii v krajine korenín. Ohromila nás ich gastronómia, tie fenomenálne koreninové jedlá, ktoré sa slovami nedajú opísať.

Po návrate sme narazili na chudobný výber korenín a prišli sme na to, že v každodennom živote by sme mali byť viac otvorení pre nové chute. Nemali by sme sa báť experimentovať a vyskúšať nové recepty. Nepotrebuješ byť šéfkuchárom (ani my nie sme) stačí ak zbožňuješ jedlá a rád ich pripravuješ či už pre seba, kamošom alebo pre rodinu

Hľadaj to inovatívne, skúšaj

Aj v živote veríme, že práve nové veci a zážitky nás posúvajú dopredu. V každom z nás je tá jedinečnosť, môžeme vytvoriť čokoľvek či už v kuchyni alebo v živote. Jednotlivé obmedzenia sa ukrývajú len v nás, prečo by sme nemohli skúsiť niečo nové? Vymýšľaj nové recepty, skús niečo netradičné, vytvor si vlastný recept s vlastnými koreninami!

Kúsok štýlu

Pri snahe o výnimočnosť sme sa snažili naše koreniny začarovať do vkusných boxov. Odvážnosť, jedinečnosť a neposlednom rade praktickosť boli našim hlavným krédom pri navrhovaní balenia. Dúfame, že aj vy budete súčasťou našej gastro revolúcie.

Ďakujeme, že ste s nami, okoreňte si svoj život ešte dnes.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.