• Novinka
I can spice

Lupene ruží - 10g

Kód 0000531
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov

Najaromatickejší kvet našich záhrad môžeme využiť rôznymi spôsobmi. Ako levanduľa, tak aj ruža je vynikajúcim základom čajov a keď sa chceš len pomaly zoznamovať s jej chuťou, tak je to dobrý začiatok. Ružovými lupeňmi sa môžu dochutiť a dofarbiť občerstvujúce nápoje, limonády, koktejly a šampanské.

2,69 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 27.9 23:59, budú doručené 29.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Za pár málo chvíľ môžeš vyčariť extravagantné nápoje, ak si predtým zmrazíš do mraziacich boxov tieto nádherné ružové lupene. Môžeme ich pridať i do lekvárov, tortových krémov a cestovín, k tofu, čerstvému ovociu, surovej zelenine a tvarohu.

Zloženie: ruže

Informácie o trhovníkovi

Story o I CAN SPICE sa začalo ešte v Indii v krajine korenín. Ohromila nás ich gastronómia, tie fenomenálne koreninové jedlá, ktoré sa slovami nedajú opísať.

Po návrate sme narazili na chudobný výber korenín a prišli sme na to, že v každodennom živote by sme mali byť viac otvorení pre nové chute. Nemali by sme sa báť experimentovať a vyskúšať nové recepty. Nepotrebuješ byť šéfkuchárom (ani my nie sme) stačí ak zbožňuješ jedlá a rád ich pripravuješ či už pre seba, kamošom alebo pre rodinu

Hľadaj to inovatívne, skúšaj

Aj v živote veríme, že práve nové veci a zážitky nás posúvajú dopredu. V každom z nás je tá jedinečnosť, môžeme vytvoriť čokoľvek či už v kuchyni alebo v živote. Jednotlivé obmedzenia sa ukrývajú len v nás, prečo by sme nemohli skúsiť niečo nové? Vymýšľaj nové recepty, skús niečo netradičné, vytvor si vlastný recept s vlastnými koreninami!

Kúsok štýlu

Pri snahe o výnimočnosť sme sa snažili naše koreniny začarovať do vkusných boxov. Odvážnosť, jedinečnosť a neposlednom rade praktickosť boli našim hlavným krédom pri navrhovaní balenia. Dúfame, že aj vy budete súčasťou našej gastro revolúcie.

Ďakujeme, že ste s nami, okoreňte si svoj život ešte dnes.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.