• Novinka
I can spice

Levanduľa – čistá - 18g

Kód 0000532
  • Bez konzervantov
  • Bez GMO

Je jednou z najpopulárnejších liečivých a koreninových rastlín v našich kuchyniach, v južných oblastiach francúzskeho vidieka sa stala kultovou rastlinou. Aj vtedy sa oplatí vyskúšať si levanduľovú receptúru, ak nie si v podstate fanúšikom tejto rastliny, lebo sa od nej celkom zmení aróma pečenia i varenia.

2,99 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.9 23:59, budú doručené 22.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Malými krokmi k vybudovaniu dôvery: začni tou najlepšou časťou, priprav s ňou sladkosť. Veľmi dobre harmonizuje s čokoládovými sladkosťami, kyslastými citrusovými zmrzlinami, lekvármi (jablko, slivka), sorbetmi. Mysli na budúcnosť a priprav levanduľový sirup, aby táto špeciálna chuť dostala svoje trvalé miesto na tvojej poličke. Ak sa chceš s ňou posunúť na vyššiu úroveň, priprav s ňou ryby, polievky, bravčové mäso. Môžeš ju použiť spolu s opečeným cesnakom. Dbaj na to, že „menej je niekedy viac” a to je tomto prípade viacnásobne pravda, lebo levanduľa ľahko potlačí chuť ostatných korenín.

Zloženie: levandula

Informácie o trhovníkovi

Story o I CAN SPICE sa začalo ešte v Indii v krajine korenín. Ohromila nás ich gastronómia, tie fenomenálne koreninové jedlá, ktoré sa slovami nedajú opísať.

Po návrate sme narazili na chudobný výber korenín a prišli sme na to, že v každodennom živote by sme mali byť viac otvorení pre nové chute. Nemali by sme sa báť experimentovať a vyskúšať nové recepty. Nepotrebuješ byť šéfkuchárom (ani my nie sme) stačí ak zbožňuješ jedlá a rád ich pripravuješ či už pre seba, kamošom alebo pre rodinu

Hľadaj to inovatívne, skúšaj

Aj v živote veríme, že práve nové veci a zážitky nás posúvajú dopredu. V každom z nás je tá jedinečnosť, môžeme vytvoriť čokoľvek či už v kuchyni alebo v živote. Jednotlivé obmedzenia sa ukrývajú len v nás, prečo by sme nemohli skúsiť niečo nové? Vymýšľaj nové recepty, skús niečo netradičné, vytvor si vlastný recept s vlastnými koreninami!

Kúsok štýlu

Pri snahe o výnimočnosť sme sa snažili naše koreniny začarovať do vkusných boxov. Odvážnosť, jedinečnosť a neposlednom rade praktickosť boli našim hlavným krédom pri navrhovaní balenia. Dúfame, že aj vy budete súčasťou našej gastro revolúcie.

Ďakujeme, že ste s nami, okoreňte si svoj život ešte dnes.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.