• Novinka
I can spice

Soľný kvet – Fleur de Sel morská soľ - 100g

Kód 0000535
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov

Soľný kvet je tak zvláštny a zriedkavý, že ho používame len na došľachtenie jedla v poslednej fáze varenia.

4,99 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.9 23:59, budú doručené 22.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Soľný kvet -Fleur de Sel sa nachádza na povrchu sušenej soli, je to kryštalická vrstva, ktorá sa vytvára vtedy ak vietor fúka zo správneho smeru. Sprvu sa blyští v ružovom nádychu, potom sa po jednoročnom zrení dostáva na stôl. Soľný kvet je tak zvláštny a zriedkavý, že ho používame len na došľachtenie jedla v poslednej fáze varenia. Vo viacerých reštauráciách s hviezdičkou Michelin je táto soľ pripravená na stole, aby sa hostia ňou mohli obslúžiť.

Zloženie: soľ

Informácie o trhovníkovi

Story o I CAN SPICE sa začalo ešte v Indii v krajine korenín. Ohromila nás ich gastronómia, tie fenomenálne koreninové jedlá, ktoré sa slovami nedajú opísať.

Po návrate sme narazili na chudobný výber korenín a prišli sme na to, že v každodennom živote by sme mali byť viac otvorení pre nové chute. Nemali by sme sa báť experimentovať a vyskúšať nové recepty. Nepotrebuješ byť šéfkuchárom (ani my nie sme) stačí ak zbožňuješ jedlá a rád ich pripravuješ či už pre seba, kamošom alebo pre rodinu

Hľadaj to inovatívne, skúšaj

Aj v živote veríme, že práve nové veci a zážitky nás posúvajú dopredu. V každom z nás je tá jedinečnosť, môžeme vytvoriť čokoľvek či už v kuchyni alebo v živote. Jednotlivé obmedzenia sa ukrývajú len v nás, prečo by sme nemohli skúsiť niečo nové? Vymýšľaj nové recepty, skús niečo netradičné, vytvor si vlastný recept s vlastnými koreninami!

Kúsok štýlu

Pri snahe o výnimočnosť sme sa snažili naše koreniny začarovať do vkusných boxov. Odvážnosť, jedinečnosť a neposlednom rade praktickosť boli našim hlavným krédom pri navrhovaní balenia. Dúfame, že aj vy budete súčasťou našej gastro revolúcie.

Ďakujeme, že ste s nami, okoreňte si svoj život ešte dnes.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.