Juran z Modry

Muškát moravský 2020 suché Juran z Modry

Kód 0002315
  • Ručná výroba
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Muškát moravský 2020, Trávniky, suché, Juran z Modry, 0,75L. Odrodové víno biele, BZO. 11 obj. % Alk.

8,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 21.1 23:59, budú doručené 23.1. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Muškát moravský je svieže a podmanivo aromatické víno z produkcie rodinného vinohradníctva a vinárstva Juran z Modry. Muškát je typickým predstaviteľom mladých, sviežich, voňavých a hravých vín. Vyrábame poctivé modranské vína z hrozna dopestovaného v Modranskom vinohradníckom rajóne. Vyrába a plní : JURAN - Vinárstvo s.r.o., Národná 21, 900 01 MODRA, Slovenská republika

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: A12

Skladovanie: Skladujte na tmavom, suchom a chladnom mieste, bez priameho slnečného žiarenia. Ideálna skladovacia teplota 12 až 18 °C.

Výživové údaje: 

Alergény: Siričitany

Informácie o trhovníkovi

Juran z Modry

Peter Juran z Modry

Modra

Naše rodinné vinohradníctvo a vinárstvo vytvára poctivé vína z hrozna, ktoré pestujeme na ploche 3,5 hektára na výnimočných vinohradníckych polohách modranského vinohradníckeho rajónu.  Individuálne pristupujeme ku každej jednej odrode, ku každej jednej vinici, ku každému vinohradníckemu honu.

Sme členovia združenia Víno z Modry, ktoré spája aktivitami, marketingom a zmýšľaním 12 rodinných vinárstiev z Modry, ktorým záleží na udržaní a zveľaďovaní vinohradníckeho odkazu mnohých generácií nášho regiónu a ktorých ponuku nájdete na Tržnici Nivy.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.