Levandulový sirup 700ml
Kukkonia

Levandulový sirup 700ml

Kód 0000998

Levandulový sirup

5,80 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 13.5 23:59, budú doručené 15.5. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Spôsob balenia: sklenená fľaša

Zloženie: pitná voda, cukor, levenduľa, regulátor kyslosty: kyselina citrónová. Obsah: Na výrobu 1 l sirupu sme použili 480 g cukru.

Krajina pôvodu: Slovensko

Skladujte v suchu pri izbovej teplote a chráňte pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Pred použitím potrepať. Pomer riedenia 1:7. Po otvorení skladovať v chlade ( 4-8 °C ) a spotrebovať do 5 dní.

Informácie o trhovníkovi

Kukkonia

Žitný ostrov

Medzi Dunajom a Malým Dunajom sa rozprestiera krásny malý ostrov, ktorý sa nazýva Žitný ostrov. Ešte v časoch tatárskych nájazdov bolo toto územie pomenované Kukkonia. Je to nádherná oblasť s veľkým prírodným bohatstvom a krásou. Od roku 2014 nesie názov Kukkonia aj občianske združenie. Vízia Kukkonie je jednoduchá a originálna: návrat k tradíciám a ich transformácia do modernej podoby. Dôraz sa kladie na rozvoj regiónu, na kultúrne, historické a prírodné pamiatky, ako aj na využitie surovín, ktoré dáva samotná príroda. Produkty značky Kukkonia sú tradičné v modernom prevedení a určené pre tých, ktorým záleží na tom, čo si kupujú, ako aj pre patriotov, ktorí cítia, že naše je naše. Kukkonia je prísľubom domáceho a výnimočného.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.