Malé Divy

Verže ti to bude chutiť 0,75l Malé divy

Kód 0001268
  • Ručná výroba
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

100% prírodná, nefiltrovaná, nealkoholická, hroznová šťava, charakteristická svojou ovocnou qrómou a kyslou chuťou. ideálna je do šalátov, koktejlov, či limonád.

Malé divy, Verže ti to bude chutiť, 2020, nealkoholická hroznová sťava, Verjus , 0,75 L, Svätovavrinecké, hon: Firigle, Modra, SR

Pochádza z rodinného vinárstva Malé divy. Malokarpatrská vinohradnícka oblasť, Modranský vinohradnícky rajón, Vyrába a plní: Malé divy, s.r.o., Sokolská 15, 900 01 Modra, Slovenská republika

Nedetekovaný % obj.alk.

Obsahuje oxid siričitý

Viac o našom Verže sa dočítate v magazíne.

6,60 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 17.1 23:59, budú doručené 19.1. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Alergény: 12

Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/l z hľadiska celkového obsahu SO2

Viac o našom Verže sa dočítate v magazíne.

Informácie o trhovníkovi

Malé Divy

Malé Divy - Ľuboš a Kristína

Modra

,,Pre niekoho je víno práca, pre iného hobby, no pre nás je to celý náš život.“

Ľuboš a Kristína – sme dvaja mladí vinári z Modry, bez silnej vinohradníckej rodinnej tradície. Začínali sme úplne od nuly, no s obrovskou chuťou robiť práve vo vinohradníctve a vinárstve. Nabehali sme vinársky svet, ktorý nám veľa ukázal a v mnohom nás ovplyvnil. Študovali sme roky na školách, získavali prax a pracovali aj na najvyšších pozíciách v iných veľkých vinárstvach. Zamilovali sme si tento odbor a rozhodli sme sa, že sa chceme venovať iba svojmu vlastnému rodinnému vinárstvu a žiť svoj život pokojnejšie a šťastnejšie. Našli sme si svoju cestu, ktorou spolu kráčame a budujeme si svoj sen, svoj život. Sme mladé rodinné vinárstvo s limitovanou produkciou vín. Naše vína sú určené zákazníkom, ktorí vedia oceniť originalitu našich vín ako i našu cestu, ktorou sme vo vinohradníctve a vinárstve vydali. A práve vďaka nej môžeme garantovať poctivosť, jedinečnosť a kvalitu našich vín.

„Garancia pôvodu a kvality“

Sme hrdými zakladateľmi a členmi združenia Víno z Modry, ktoré združuje mladých modranských vinárov a garantuje pôvod vína a hrozna z Modry. História a aj budúcnosť modranského vína je v našich rukách, preto ak si kupujete a pijete Víno z Modry® aj vy prispievate k obnove a záchrane historických modranských viníc a k podpore stáročnej tradície výroby vína v „hlavnom meste vína“ v Modre.

Viac o nás sa dozviete v rozhovore v magazíne a nezabudnite si prečítať niečo o našom Verže.

Komentáre (1)

Známka
Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.