Malé Divy

Rizling vlašský 2019 suché 0,75l Malé divy

Kód 0002011
  • Ručná výroba
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Malé divy, Rizling vlašský 2019, biele suché, 0,75 L, hon: Šarkaperky, Modra, SR

9,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 21.1 23:59, budú doručené 23.1. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Rizling vlašský, jedna z najrozšírenejších odrôd v celej vinohradníckej Európe, je tradičným klenotom aj našich kopcov. Zrodený na žulových svahoch vinohradníckeho honu Šarkaperky, je tým správnym predstaviteľom tohto terroiru. Unikátna poloha, klíma, ale aj vyzrievanie na jemných kaloch nám z tejto osvedčene lahodnej odrody pomohli vytvoriť toto príjemné a originálne víno.

Víno z rodinného vinárstva Malé divy. Malokarpatská vinohradnícka oblasť, Modranský vinohradnícky rajón

Výrobca a fľašovateľ: Malé divy, s.r.o., Sokolská 15, 900 01 Modra, Slovenská republika

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: 13,0 % obj.alk. Obsahuje oxid siričitý

Informácie o trhovníkovi

Malé Divy

Malé Divy - Ľuboš a Kristína

Modra

,,Pre niekoho je víno práca, pre iného hobby, no pre nás je to celý náš život.“

Ľuboš a Kristína – sme dvaja mladí vinári z Modry, bez silnej vinohradníckej rodinnej tradície. Začínali sme úplne od nuly, no s obrovskou chuťou robiť práve vo vinohradníctve a vinárstve. Nabehali sme vinársky svet, ktorý nám veľa ukázal a v mnohom nás ovplyvnil. Študovali sme roky na školách, získavali prax a pracovali aj na najvyšších pozíciách v iných veľkých vinárstvach. Zamilovali sme si tento odbor a rozhodli sme sa, že sa chceme venovať iba svojmu vlastnému rodinnému vinárstvu a žiť svoj život pokojnejšie a šťastnejšie. Našli sme si svoju cestu, ktorou spolu kráčame a budujeme si svoj sen, svoj život. Sme mladé rodinné vinárstvo s limitovanou produkciou vín. Naše vína sú určené zákazníkom, ktorí vedia oceniť originalitu našich vín ako i našu cestu, ktorou sme vo vinohradníctve a vinárstve vydali. A práve vďaka nej môžeme garantovať poctivosť, jedinečnosť a kvalitu našich vín.

„Garancia pôvodu a kvality“

Sme hrdými zakladateľmi a členmi združenia Víno z Modry, ktoré združuje mladých modranských vinárov a garantuje pôvod vína a hrozna z Modry. História a aj budúcnosť modranského vína je v našich rukách, preto ak si kupujete a pijete Víno z Modry® aj vy prispievate k obnove a záchrane historických modranských viníc a k podpore stáročnej tradície výroby vína v „hlavnom meste vína“ v Modre.

Viac o nás sa dozviete v rozhovore v magazíne a nezabudnite si prečítať niečo o našom Verže.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.