Malé Divy

Muškát 2020 suché 0,75 L Malé divy

Kód 0002355
  • Ručná výroba
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Malé divy, Muškát 2020, biele suché, 0,75 L, hon: Horné Trávniky, Nová Baňa, Modra, SR

9,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 24.1 23:59, budú doručené 26.1. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Víno z rodinného vinárstva Malé divy. Malokarpatská vinohradnícka oblasť, Modranský vinohradnícky rajón, Výrobca a fľašovateľ: Malé divy, s.r.o., Sokolská 15, 900 01 Modra, Slovenská republika

11,0 % obj.alk. Obsahuje oxid siričitý

Informácie o trhovníkovi

Malé Divy

Malé Divy - Ľuboš a Kristína

Modra

,,Pre niekoho je víno práca, pre iného hobby, no pre nás je to celý náš život.“

Ľuboš a Kristína – sme dvaja mladí vinári z Modry, bez silnej vinohradníckej rodinnej tradície. Začínali sme úplne od nuly, no s obrovskou chuťou robiť práve vo vinohradníctve a vinárstve. Nabehali sme vinársky svet, ktorý nám veľa ukázal a v mnohom nás ovplyvnil. Študovali sme roky na školách, získavali prax a pracovali aj na najvyšších pozíciách v iných veľkých vinárstvach. Zamilovali sme si tento odbor a rozhodli sme sa, že sa chceme venovať iba svojmu vlastnému rodinnému vinárstvu a žiť svoj život pokojnejšie a šťastnejšie. Našli sme si svoju cestu, ktorou spolu kráčame a budujeme si svoj sen, svoj život. Sme mladé rodinné vinárstvo s limitovanou produkciou vín. Naše vína sú určené zákazníkom, ktorí vedia oceniť originalitu našich vín ako i našu cestu, ktorou sme vo vinohradníctve a vinárstve vydali. A práve vďaka nej môžeme garantovať poctivosť, jedinečnosť a kvalitu našich vín.

„Garancia pôvodu a kvality“

Sme hrdými zakladateľmi a členmi združenia Víno z Modry, ktoré združuje mladých modranských vinárov a garantuje pôvod vína a hrozna z Modry. História a aj budúcnosť modranského vína je v našich rukách, preto ak si kupujete a pijete Víno z Modry® aj vy prispievate k obnove a záchrane historických modranských viníc a k podpore stáročnej tradície výroby vína v „hlavnom meste vína“ v Modre.

Viac o nás sa dozviete v rozhovore v magazíne a nezabudnite si prečítať niečo o našom Verže.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.