Medový obchod Cera Mel

Propolisová tinktúra

Kód 0000162
  • Ručná výroba
  • Bezlaktózové
  • Bezlepkové
  • Bez histamínu
  • Bez orechov
  • Bez sóje
  • Bez GMO
  • Bez E-čok
  • Bez konzervantov
  • Vegetariánske

Propolisová tinktúra dokonalo dezinfikuje, ničí a obmedzuje rast niektorých baktérií, vírusov, plesní. Nemala chýbať v žiadnej domácej lekárničke.

Zloženie: etanol 96%, propolis.

7,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 26.9 23:59, budú doručené 28.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

2 ks na sklade

Viac o produkte

Naša tinktúra je podporný prostriedok na dezinfekciu ústnej dutiny a kože, pri nachladnutí a vírusových ochoreniach horných dýchacích ciest, na potlačenie infekcií a zápalov v ústnej dutine a nosohltanu, na tlmenie bolestí zubov a masáže ďasien pri paradentóze a pri hojení nerozsiahlych popálenín. Je vhodná pri pliesňových a ekzémových ochoreniach pokožky. Po kvapkách ju rozriedenú vo vode pijeme pri bolesiach žalúdka, pri chrípke a nachladnutí. V našej rodine propolisovú tinktúru už dlhé roky používame na kloktanie ako účinný prostiedok proti zápalom v hrdle, na dezinfekciu povrchových poranení a nakvapkanú do vody pijeme na posilnenie imunity. Osvedčila sa nám aj pri drobných rankách našho psíka, tie sa po pravidelnom natieraní tinktúry krásne zahoja.
Propolisovú tinktúru vyrábame podľa tradičnej recetúry, teda luhovaním surového propolisu z našich včelstiev v potravinárskom liehu. Ide o čistý včelí produkt, ktorý neobsahuje žiadne iné rozpúšťadlá, či chemické prímesi.
Upozornenie: Propolis môže vyvolať alergickú reakciu. Ak sa vyskytne svrbenie alebo opuch úst alebo hrdla prestaňte používať a konzultujte so svojim lekárom. Alergiu na propopolis zistíte natretím zápästia na dlani. Pokiaľ do 24 hodín koža nezčervená, môžete propolis používať.

Informácie o trhovníkovi

Medový obchod Cera Mel

Cera Mel

Choča

Grgulovcov si nemožno neobľúbiť. Z celej rodiny srší taká energia, že až. Sú ako taký úlik. Každý má v rodinnom včelárskom podniku svoje miesto a všetci vedia dokonale spolupracovať. Otec sa stará o včely a medovú produkciu, mama manažuje výrobu na včelej farme v dedinke Choča a deti predávajú v bratislavskom obchode.

Názov farmy pochádza z dvoch latinských slov- cera (vosk) a mel (med), a opisujú to čomu sa Grgulovci odjakživa venujú - včelárstvu, spracovaniu medu a včelích produktov a výrobe sviečok z včelieho vosku.  Ich produkty nie len výborne chutia, ale aj skvelo vyzerajú, a preto poslúžia ako úžasný gurmánsky darček. Medy z ich produkcie získali ocenenie Great Taste Award a nesú certifikát kvality Regionálny produkt Ponitrie.

Zopár tipov a trikov, ako vám môžu pomôcť medové proudkty nájdete v tomto článku.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.