Medový obchod Cera Mel

Zubná pasta (gél) s propolisom

Kód 0000183
  • Bez konzervantov
  • Len z prírodných surovín

Táto zubná pasta od spoločnosti Comvita je skvelou kombináciou dvoch overených prírodných ingrediencií pre ústnu hygienu - propolis a čajovníkový olej (tea tree olej).

Zloženie: Aqua, Calcium carbonate, Caprylyl/capryl glucoside, Chondrus crispus (carrageenan) powder, Foeniculum vulgare (fennel) oil, glycerin, Melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, Mentha arvensis (peppermint) leaf oil, Mentha viridis (spearmint) leaf oil, menthol, propolis extract, xanthan gum, xylitol

5,50 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 22.4 23:59, budú doručené 24.4. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Zubná pasta s propolisom pomáha udržiavat vaše zuby a ďasná zdravé. Eliminuje vznik zubného povlaku a zanecháva pocit sviežosti a jasnosti zubov. Propolis, čajovníkový olej (tea tree olej) a esenciálne bylinné oleje obsiahnuté v tejto zubnej paste osviežujú dych a dodávajú jej jedinečnú chuť. Comvita zubná pasta je bez fluoridu a neobsahuje žiadne umelé farbivá, príchute ani konzervanty ja certifikovaná ako 100% prírodná. Neobsahuje Sodium Lauryl Sulfate, fluorid, umelé farbivá, príchute a konzervanty

Informácie o trhovníkovi

Medový obchod Cera Mel

Cera Mel

Choča

Grgulovcov si nemožno neobľúbiť. Z celej rodiny srší taká energia, že až. Sú ako taký úlik. Každý má v rodinnom včelárskom podniku svoje miesto a všetci vedia dokonale spolupracovať. Otec sa stará o včely a medovú produkciu, mama manažuje výrobu na včelej farme v dedinke Choča a deti predávajú v bratislavskom obchode.

Názov farmy pochádza z dvoch latinských slov- cera (vosk) a mel (med), a opisujú to čomu sa Grgulovci odjakživa venujú - včelárstvu, spracovaniu medu a včelích produktov a výrobe sviečok z včelieho vosku.  Ich produkty nie len výborne chutia, ale aj skvelo vyzerajú, a preto poslúžia ako úžasný gurmánsky darček. Medy z ich produkcie získali ocenenie Great Taste Award a nesú certifikát kvality Regionálny produkt Ponitrie.

Zopár tipov a trikov, ako vám môžu pomôcť medové proudkty nájdete v tomto článku.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.