Propolisový elixír s manukovým medom 200ml
Medový obchod Cera Mel

Propolisový elixír s manukovým medom 200ml

Kód 0000181
  • Bezlaktózové
  • Bezlepkové
  • Bez orechov
  • Bez sóje
  • Bez GMO
  • Bez E-čok
  • Bez konzervantov
  • Raw
  • Vegetariánske

Podporí váš imunitný systém a upokojí boľavé hrdlo. Obsahuje manukový med UMF 10+, propolis a zinok na posilnenie imunity, špeciálne vybrané prírodné ingrediencie ako jablčný ocot, eukalyptový, feniklový a olej z čajovníka (tea tree olej).

 

20,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.4 23:59, budú doručené 22.4. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Propolisový elixír s manukovým medom a bylinkami spoločnosť Comvita vytvorila na účinnú podporu zdravia a utíšenie podráždeného hrdla. Spája nezameniteľné antibakteriálne účinky manukového medu a spolu s propolisom a zinkom sa postará o podporu imunity. Elixír odporúčame užívať už pri prvých príznakoch nádchy a prechladnutia.

Dávkovanie: Dospelí- 10ml (2 čajové lyžičky) 2-4 krát/deň. Max. Denná dávka 40ml. Deti od 2 rokov: 5ml (1 čajová lyžička) každé 2-3 hodiny podľa potreby, maximálne 20ml denne.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 2 rokov. Výživový doplnok by nemal byť náhradou vyváženej a zdravej stravy. Propolis môže vyvolať alergickú reakciu. Ak sa vyskytne svrbenie alebo opuch úst alebo hrdla prestaňte používať a konzultujte so svojim lekárom.

Zloženie: 10ml obsahuje kvetový med, jablčný ocot, vodu, UMF 10+ manukový med 1.3g (10%), mätový olej 34mg, propolisový prášok 26 mg (množstvo ekvivalentné 20.8 mg čistého propolisu) (obsahuje protizrážanlivé činidlo oxid kremičitý a fosforečnan vápenatý), karagénan (obsahuje dextrózu), glukonát zinočnatý (2mg zinku, 20% RI), eukalyptový olej, xanánovú gumu, olej z čajovníka, feniklový olej.

Informácie o trhovníkovi

Medový obchod Cera Mel

Cera Mel

Choča

Grgulovcov si nemožno neobľúbiť. Z celej rodiny srší taká energia, že až. Sú ako taký úlik. Každý má v rodinnom včelárskom podniku svoje miesto a všetci vedia dokonale spolupracovať. Otec sa stará o včely a medovú produkciu, mama manažuje výrobu na včelej farme v dedinke Choča a deti predávajú v bratislavskom obchode.

Názov farmy pochádza z dvoch latinských slov- cera (vosk) a mel (med), a opisujú to čomu sa Grgulovci odjakživa venujú - včelárstvu, spracovaniu medu a včelích produktov a výrobe sviečok z včelieho vosku.  Ich produkty nie len výborne chutia, ale aj skvelo vyzerajú, a preto poslúžia ako úžasný gurmánsky darček. Medy z ich produkcie získali ocenenie Great Taste Award a nesú certifikát kvality Regionálny produkt Ponitrie.

Zopár tipov a trikov, ako vám môžu pomôcť medové proudkty nájdete v tomto článku.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.