Brokolica semienka 100g
Microgreens Slovakia

Brokolica semienka 100g

Kód 0002566

Semienka na nakličovanie a mikrozeleninu

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Semienka použite na nakličovanie alebo vypestovanie mikrozeleniny. Brokolica je známa superpotravina. Ako mikrozelenina obsahuje násobne viac zdravých látok ako dospelá zelenina.  Je bohatá na Vitamín C, Vitamín K, Vitamín B9. Železo, Draslík, Mangán. Obsahuje Sulforafan, ktorý sa preukázal ako účinná látka pri prevencií a doplnkovej liečbe niektorých rakovinových a srdcovocievnych ochorení.

Zloženie: Brokolica

Použitie: smoothie, šaláty, posýpka na hlavné jedlo, Kuskus, Quinoa, Cestoviny, Polievky, Biele mäso, Červené mäso, Nátierky, Obloha/Dekorácia, Fastfood, Slowfood

Informácie o trhovníkovi

Microgreens Slovakia

Bratislava

Microgreens Slovakia je farma, ktorá vznikla v Bratislave. Tento koncept je odpoveď na otázky, ktoré v dnešnom svete globalizácie vyvstávajú. Importovať potraviny, ktoré si na Slovensku vieme vypestovať sami nám nedáva zmyseľ. Našími prioritami sú kvalitné potraviny, lokálnosť a prepojenie technológie s ekológiou. Radi by sme na Slovensku videli potravinovú sebestačnosť. My sme sa rozhodli pre Vás pestovať mikrozeleninu. Radi Vás s ňou zoznámime :)

Mikrozelenina alebo Mikrobylinky sú rastlinky, ktoré sa nechajú od zasadenia vyrásť do prvých lístkov a v tomto štádiu sa aj konzumujú. Mikrozelenina má väčšiu koncentráciu zdravých látok v porovnaní s plne vyrastenou zeleninou. Je to novodobá super potraviny.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.