Rukola semienka 100g
Microgreens Slovakia

Rukola semienka 100g

Kód 0002570

Semienka na nakličovanie a mikrozeleninu

3,49 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 26.9 23:59, budú doručené 28.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Semienka použite na nakličovanie alebo vypestovanie mikrozeleniny. Rukola obsahuje značné množstvo Vitamínu A a Vitamínu K.

Zloženie: Rukola

Použitie: Smoothie, šaláty, posýpka na hlavné jedlo,Kuskus, Quinoa, Cestoviny, Polievky, Biele mäso, Červené mäso, Nátierky, Stredozemská kuchyňa, Kuskus, Quinoa, Cestoviny, Polievky, Biele mäso, Červené mäso, Nátierky, Obloha/Dekorácia, Fastfood, Slowfood

Informácie o trhovníkovi

Microgreens Slovakia

Bratislava

Microgreens Slovakia je farma, ktorá vznikla v Bratislave. Tento koncept je odpoveď na otázky, ktoré v dnešnom svete globalizácie vyvstávajú. Importovať potraviny, ktoré si na Slovensku vieme vypestovať sami nám nedáva zmyseľ. Našími prioritami sú kvalitné potraviny, lokálnosť a prepojenie technológie s ekológiou. Radi by sme na Slovensku videli potravinovú sebestačnosť. My sme sa rozhodli pre Vás pestovať mikrozeleninu. Radi Vás s ňou zoznámime :)

Mikrozelenina alebo Mikrobylinky sú rastlinky, ktoré sa nechajú od zasadenia vyrásť do prvých lístkov a v tomto štádiu sa aj konzumujú. Mikrozelenina má väčšiu koncentráciu zdravých látok v porovnaní s plne vyrastenou zeleninou. Je to novodobá super potraviny.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.