Kingči - kimchi 440g
  • Kingči - kimchi 440g
  • Kimchi original 440g
Rodkva - Fermetovaná zelenina

Kimchi original 440g

Kód 0000690
  • Fair trade
  • Ručná výroba
  • Vegetariánske
  • Vegánske

Fermenovaná pekingská kapusta.

Kimchi je fermentovaná/kvasená Pekningská kapusta. Je výborné ju jesť samotnú ale velmi tradičné je použitie vo vareni. Chuť je kyslá, korenistá a jemne pikantná.

Kimchi original je vegánske 

6,60 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 13.5 23:59, budú doručené 15.5. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: pekingská kapusta, kórejské chili, zázvor, jarná cibuľka, ryžová múka, cesnak, sójová omáčka, biela reďkovka, mrkva, cibuľa, cukor, morská soľ

Alergény: 

1. Obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridne odrody)

6. Sójové zrná a výrobky z nich

Informácie o trhovníkovi

Rodkva - Fermetovaná zelenina

Bratislava

Vaše zdravie sa skrýva vo Vašich črevách. Fermentované potraviny radíme medzi tzv. Funkčné potraviny, čo znamená, že neobsahujú žiadne chemické stabilizátori ani konzervačné látky. Fermentácia je kyslo mliečne kvasenie, ktorého výsledkom je rad pre zdravie prospešných probiotických a prebiotických mikroorganizmov. Najznámejšie sú baktérie rodu Bifidobacterium a Lactobacillus. Ako všetci vieme, naše zdravie sídli v našom čreve, a probiotiká z fermentovaných potravín putujú práve tam a následne dokážu toto všetko: -zlepšenie funkcie nášho čreva -obnova črevnej mikroflóry po antibiotickej liečbe, prevencia proti určitým typom rakoviny, stimulácia našej imunity, antioxidačný účinok, bránia množeniu patogénnych mikroorganizmov aj kvasiniek -udržujú optimálne pH v jednotlivých častiach nášho čreva. Toto všetko a o veľa viac sa skrýva v našich produktoch :) Všetky naše produkty majú rady chlad a preto je potrebné ich skladovať pri teplote ideálne do 8°C.

Prečítajte si viac o fermentovanej rodkve a nechjte sa inšpirovať recpetom na skvelé kimči placky.

 

 

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.