Bombové U.M.A.M.I. 90g
  • Novinka
Rodkva - Fermetovaná zelenina

Bombové U.M.A.M.I. 90g

Kód 0000692
  • Fair trade
  • Ručná výroba
  • Vegetariánske
  • Vegánske

Kimchi semienka.

Bombové U.M.A.M.I sú zemsou semienok marinovaných v kimchi štave a následne pečených do chrumkava. Sú výborné ako vložka do polievky, posýpka na šalát alebo len tak k vínu alebo pivu. Majú slanú a kyslastú chuť. 

4,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 22.9 23:59, budú doručené 24.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

0 ks na sklade

Viac o produkte

Zloženie: tekvicové semienka, ľanové semienka, slnečnicové semienka, biely a čierny sezam, kórejské chili vločky, kimchi šťava, morská soľ, nori riasy, cesnakc

Alergény:

1. Obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridne odrody)

6. Sójové zrná a výrobky z nich

11. Sezamové semená a výrobky z nich

krajina pôvodu: Slovensko

 

Informácie o trhovníkovi

Vaše zdravie sa skrýva vo Vašich črevách. Fermentované potraviny radíme medzi tzv. Funkčné potraviny, čo znamená, že neobsahujú žiadne chemické stabilizátori ani konzervačné látky. Fermentácia je kyslo mliečne kvasenie, ktorého výsledkom je rad pre zdravie prospešných probiotických a prebiotických mikroorganizmov. Najznámejšie sú baktérie rodu Bifidobacterium a Lactobacillus. Ako všetci vieme, naše zdravie sídli v našom čreve, a probiotiká z fermentovaných potravín putujú práve tam a následne dokážu toto všetko: -zlepšenie funkcie nášho čreva -obnova črevnej mikroflóry po antibiotickej liečbe, prevencia proti určitým typom rakoviny, stimulácia našej imunity, antioxidačný účinok, bránia množeniu patogénnych mikroorganizmov aj kvasiniek -udržujú optimálne pH v jednotlivých častiach nášho čreva. Toto všetko a o veľa viac sa skrýva v našich produktoch :) Všetky naše produkty majú rady chlad a preto je potrebné ich skladovať pri teplote ideálne do 8°C.

 

 

 


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.