Červený sensej 425 g
  • Novinka
Rodkva - Fermetovaná zelenina

Červený sensej 425 g

Kód 0000693
  • Fair trade
  • Ručná výroba
  • Vegetariánske
  • Vegánske

Nakladaná červená reďkovka.

Červený Sensej je nakladaná červená reďkovka v autentickej Kórejskej pikantnej marináde. Nálev je mierne kyslý s plnou chuťou umami. Táto zelenina je vhodná aj pre Vegetriánov a Vegánov. 

 

 

 

6,60 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 24.9 23:59, budú doručené 26.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

1 ks na sklade

Viac o produkte

Zloženie: červená reďkovka, jarná cibuľka, kórejské chili, morská soľ, cesnak, sezamový olej, sójová omáčka, biely vínny ocot, zázvor

Alergény:

 1. Obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridne odrody)

 6. Sójové zrná a výrobky z nich

 11. Sezamové semená a výrobky z nich

krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vaše zdravie sa skrýva vo Vašich črevách. Fermentované potraviny radíme medzi tzv. Funkčné potraviny, čo znamená, že neobsahujú žiadne chemické stabilizátori ani konzervačné látky. Fermentácia je kyslo mliečne kvasenie, ktorého výsledkom je rad pre zdravie prospešných probiotických a prebiotických mikroorganizmov. Najznámejšie sú baktérie rodu Bifidobacterium a Lactobacillus. Ako všetci vieme, naše zdravie sídli v našom čreve, a probiotiká z fermentovaných potravín putujú práve tam a následne dokážu toto všetko: -zlepšenie funkcie nášho čreva -obnova črevnej mikroflóry po antibiotickej liečbe, prevencia proti určitým typom rakoviny, stimulácia našej imunity, antioxidačný účinok, bránia množeniu patogénnych mikroorganizmov aj kvasiniek -udržujú optimálne pH v jednotlivých častiach nášho čreva. Toto všetko a o veľa viac sa skrýva v našich produktoch :) Všetky naše produkty majú rady chlad a preto je potrebné ich skladovať pri teplote ideálne do 8°C.

 

 

 

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.