KimČup 300g
  • Novinka
Rodkva - Fermetovaná zelenina

KimČup 300g

Kód 0000694
  • Fair trade
  • Ručná výroba
  • Vegetariánske
  • Vegánske

Fermentovaný kimchi kečup

Kimchi kečup je výborný fermentovaný paradajkový pretlak s kimchi štavou a korením. Neobsahuje žiadne stabilizátory ani konzervačné látky. Konečná chuť je dosiahnutá fermentáciou a preto obsahuje zdraviu prospešné probiotické látky. Je pikantný a korenistý. Ideálny ku grilovaným pokrmom.

 

6,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.9 23:59, budú doručené 22.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

0 ks na sklade

Viac o produkte

Zloženie: paradajkový pretlak, kimchi šťava, worchestrová omáčka, javorový sirup, morská soľ, kórejská chili pasta, cesnak

Alergény:

 1. Obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridne odrody)

 6. Sójové zrná a výrobky z nich

 11. Sezamové semená a výrobky z nich


krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vaše zdravie sa skrýva vo Vašich črevách. Fermentované potraviny radíme medzi tzv. Funkčné potraviny, čo znamená, že neobsahujú žiadne chemické stabilizátori ani konzervačné látky. Fermentácia je kyslo mliečne kvasenie, ktorého výsledkom je rad pre zdravie prospešných probiotických a prebiotických mikroorganizmov. Najznámejšie sú baktérie rodu Bifidobacterium a Lactobacillus. Ako všetci vieme, naše zdravie sídli v našom čreve, a probiotiká z fermentovaných potravín putujú práve tam a následne dokážu toto všetko: -zlepšenie funkcie nášho čreva -obnova črevnej mikroflóry po antibiotickej liečbe, prevencia proti určitým typom rakoviny, stimulácia našej imunity, antioxidačný účinok, bránia množeniu patogénnych mikroorganizmov aj kvasiniek -udržujú optimálne pH v jednotlivých častiach nášho čreva. Toto všetko a o veľa viac sa skrýva v našich produktoch :) Všetky naše produkty majú rady chlad a preto je potrebné ich skladovať pri teplote ideálne do 8°C.

 

 

 


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.