• Novinka

Ryža dlhozrnná trojfarebná BIO 250g

Kód 0001382
  • BIO

Skvelá kombinácia farieb, vôní a chutí troch druhov ryže vám spestrí pripravený pokrm a bude vás inšpirovať k vytváraniu ďalších kreatívnych a lahodných jedál.

Je namiešaná z dlhozrnnej pololúpanej ryže odrody Indica, ktorá je po uvarení sypká a nadýchaná, z nelúpanej červenej dlhozrnnej ryže s orieškovou chuťou a z pololúpanej čiernej ryže s orechovou, mierne sladkou chuťou.

1,23 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.10 23:59, budú doručené 22.10. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Taliansko

Zloženie: BIO ryža dlhozrnná pololúpaná, BIO ryža červená dlhozrnná nelúpaná, BIO ryža čierna dlhozrnná pololúpaná. Môže obsahovať stopové množstvo LEPKU

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti 75%

Výživové hodnoty:

1 562 kj / 367 kcal, tuky: 2,7g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5g, sacharidy: 77g, z toho cukry: 0,9g, bielkoviny: 7,9g, soľ: 0,02g

Informácie o trhovníkovi

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.