• Novinka

VEGGET sezónny box

Kód 0001209
  • Bez GMO
  • Bez konzervantov
  • Vegetariánske
  • Vegánske
  • Len z prírodných surovín

Unikátny mix sezónnej zeleniny a čerstvých byliniek. Silná dávka pestrých chutí do varenia, do šalátov, do smútičiek, štiav, či dezertov pre náročných. 

Tradičné sezónne plody ako stopkový zeler. Netradičná superchutná listová zelenina ako napr. mangold troch farieb. Unikátne mixy byliniek do kuchyne, ako napr. šalvia, či 3 druhy vňatiek. 

A jedlá kytica zložená z 5 druhov mäty! Rozvonia celý byt aspoň na týždeň, kým ju nestihnete spotrebovať. Pre nás samotných to bol zážitok a na zbierku našich mät sme patrične hrdí.

Zoznam ingrediencií:

Tekvica figolistá

5 druhov kelu

Novozélandský špenát

Baby stopkový zeler

Zelerová vňaťka

Petržlenová vňať kučeravá

Fenikelová vňaťka

5 druhov mäty

2 druhy šalvie

Kapucínka (kvety, listy aj lusky)

20,00 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 01.11 23:59, budú doručené 3.11. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

3 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

Vegget vznikol v momente, keď Lucia pochopila, že kvalitná strava otvára mysle. Založila na svojej vysokej škole prvý bufet na slovensku, ktorý vyrába pre študentov zdravé občerstvenie zo surovín priamo od lokálnych farmárov. Následne prišlo presvedčenie, že vyrábať kvalitné potraviny pre iných je jedna z najšľachetnejších činností. Založila výrobňu remeselných potravín a už nebolo cesty späť. 

Korona zavrela školy a aj náš bufet, ale otvorila nové možnosti. V apríli 2020 sme založili malú farmičku. Pestujeme organicky, ekologicky a regeneratívne zeleninu so špecializáciou na netradičnú listovú zeleninu a liečivé a exotické bylinky do varenia, šalátov a na smútička a šťavičky. A naše občerstvenie a potraviny budú odteraz z vlastných surovín. Kruh sa uzavrel. 

Aktuálne ponúkame týždenné sezónne debničky a čochvíľa pribudnú individuálny sortiment čerstvej úrody a remeselných potravín či občerstvenia. 

Ponuka sa mení podľa sezóny a väčšinou pôjde o limitované edície remeselných potravín. 

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.