• Novinka

Quinoa mix BIO 100g

Kód 0001372
  • Bezlepkové
  • BIO

Inkovia nazývajú quinou matkou obilia. Už pred 5 000 rokmi bola dôležitou potravinou v andských oblastiach Bolívie, Peru a Čile.

Quinoa je vysoko hodnotná potravina bohatá na živiny. Obsah bielkovín je síce porovnateľný s ryžou, ale na rozdiel od iných rastlín obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, a má preto veľmi vysokú biologickú hodnotu. Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Má nízky glykemický index, je prirodzene bezlepková, ľahko stráviteľná a vhodná aj pre dojčatá.

Trojfarebná zmes kombinuje nasladlú a orieškovú chuť týchto farebných druhov. Kým biela quinoa je po uvarení mäkkšia, červená a čierna zostanú chrumkavé.

0,79 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.10 23:59, budú doručené 22.10. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Peru

Zloženie: BIO Quinoa biela, BIO Quinoa červená, BIO Quinoa čierna

Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%

Výživové hodnoty:

1 543 kj / 366 kcal, tuky: 5,9g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5g, sacharidy: 62g, z toho cukry: 1,6g, bielkoviny: 12g, soľ: 0,01g, vláknina: 6,9g

Informácie o trhovníkovi

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.