Cereálna kaša raňajková bezlepková 250g
U Vážky

Cereálna kaša raňajková bezlepková 250g

Kód 0001485
  • Bezlepkové

Raňajková kaša obsahuje všetky potrebné látky na to, aby ste Váš deň začali naplno. Zlepšuje trávenie, dodáva energiu bez záťaže a neprekysľuje organizmus. Obsahuje pohánku, pšeno, amarant, tekvicové a slnečnicové semiačka, sušený ananás a jablká a mandle.

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Pohánka: obsahuje vzácny flavonoid rutín, ktorý chráni vitamín C pred oxidáciou a zvyšuje jeho efektivitu, pri trávení zásadotvorná a obsahuje veľa vlákniny.

Amarant: pre svoj obsah vlákniny a minerálnych látok patrí amarant medzi najvýživnejšie rastliny na svete.

Pšeno: Svojou nutričnou hodnotou sa vyrovnáva ovseným vločkám.

Chia pomáha udržiavať energiu počas celého dňa.

Slnečnicové semienka obsahujú vitamín E, ktorý sa stará o produkciu červených krviniek, podporuje krvný obeh a znižuje riziko výskytu srdcovo-cievnych ochorení.

Tekvicové semienka: obsahujú zinok, ktorý je veľmi účinný aj pri prevencii proti chrípke.

Sušený ananás má protizápalové účinky.

Sušené jablká optimalizujú trávenie, prečisťujú organizmus

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: Pohánkové vločky, pohánková múčka, pšenové vločky, amaranth pufovaný, slnečnicové semienka, tekvicové semienka, sušené jablká, sušený ananás, chia semienka, MANDLE pražené nasucho (obsah lepku menej ako 20mg/kg)

Skladovanie: Skladujte v suchu, uzavreté, bez prístupu vzduchu, pri teplotách od 5°C – 25°C

Výživové hodnoty: 947,2 kJ / 226,4 kcal, tuky: 12g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,1g, sacharidy: 53g, z toho cukry: 14g, bielkoviny: 15,2g, soľ: 0,01g

Alergény: 8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.