Lahodná kaša Nomina (ryža,cirok,quinoa) 200g
U Vážky

Lahodná kaša Nomina (ryža,cirok,quinoa) 200g

Kód 0001487
  • Bezlepkové

Cereálna kaša NOMINA Lahodná je bez lepku, a je vhodná pre celiatikov a bezlepkovú diétu. Táto kaša je kombináciou niekoľkých prirodzene bezlepkových plodín, ktoré spoločne dotvárajú veľmi príjemnú chuť a zároveň zo seba dávajú to najlepšie pre naše telo. Obilniny sú vopred šetrne tepelne spracované tak, aby sa už nemuseli variť a kaša je tak hotová za pár minút. Zachovajú si však svoju výživovú hodnotu.

V zložení nenájdeš mlieko, pridaný cukor, ani žiadne ochucovadlo. Len obilniny. Základ tejto kaše tvorí cirok s celozrnnou ryžou, chuť dotvára červená quinoa a nutričnú hodnotu dopĺňa múka zo semienok ľanu. Ich spojením vzniká chutná a nutrične bohatá potravina.

1,58 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Quinoa : Cenený je vysoký obsah bielkovín (vyšší ako u iných obilnín) so zastúpením všetkých esenciálnych aminokyselín. Je tiež bohatým zdrojom horčíka, vápnika, železa a zinku, vitamínu B2, kvalitných mastných kyselín a vlákniny. Má lahodnú chuť, je ľahko stráviteľná a prirodzene bezlepková.

Cirok: je prirodzene bezlepková plodina. Je zdrojom bielkovín, vlákniny, rady dôležitých minerálov a vitamínov (B). Pre svoj obsah fytonutrientov sú preskúmané jeho antioxidačné a protizápalové účinky.

Celozrnná ryža: vďaka spracovaným obalovým vrstvám zrna obsahuje v porovnaní s lúpanou bielou ryžou oveľa viac vitamínov skupiny B, viac cenných minerálnych látok (železo, horčík a fosfor) a vlákninu.

Ľanová vláknina: je múčka z odtučnených semienok ľanu. Okrem optimálneho pomeru rozpustnej a nerozpustnej vlákniny je cenená aj pre svoj obsah nenasýtených mastných kyselín, rastlinných bielkovín, vitamínov a minerálnych látok.

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: Celozrnná ryža, cirok, červená quinoa, ľanová vláknina

Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%

Výživové hodnoty: 1 569 kj / 371 kcal, tuky: 3,3g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5g, sacharidy: 70g, z toho cukry: 0,5g, bielkoviny: 12g, soľ: < 0,01g, vláknina: 7g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.