Proteínová kaša matcha, banán, kokos 250g
U Vážky

Proteínová kaša matcha, banán, kokos 250g

Kód 0001489
  • Bezlepkové

Kaša Matcha Banán Kokos je zložená z čisto prírodných surovín, ako sú ovsené vločky, zmes orechov a semien (vlašské orechy, kešu, mandle, kokos, chia, ľanové semienka), srvátkový proteín, matcha čaj, banán sušený mrazom a sušený kokosový nektár.

Vysoký podiel orechov a semien zabezpečuje prísun veľkého množstva energie v podobe tuku, v kombinácii s vločkami a ďalšími zložkami tvoria nielen dokonalú harmóniu chuti, ale tiež raňajky plné živín, ktorá skvelo naštartujú každé ráno.

100% prírodné zloženie bez obsahu umelých ochucovadiel, zahusťovadiel alebo pridaného cukru.

Okrem bielkovín z orechov a semien kaša obsahuje aj kvalitný 80% srvátkový proteín.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: OVSENÉ vločky, zmes ORECHOV a semien (VLAŠSKÉ ORECHY, KEŠU, MANDLE, kokos, chia semienka, ľanové semienka), 80% SRVÁTKOVÝ proteín, emulgátor (SÓJOVÝ lecitín), matcha tea, lyofilizované banány, skaramelizovaný kokosový nektár

Skladovanie: Skladujte v suchu, uzavreté, bez prístupu vzduchu, pri teplotách od 5°C – 25°C

Výživové hodnoty: 1 672 kJ / 399,6 kcal, tuky: 18,2g, sacharidy: 43g, z toho cukry: 6,1g, bielkoviny: 20,5g, soľ: 0g, vláknina: 6,2g

Alergény: 1,3,6,7,8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.