Pšenová kaša instantná 100g
U Vážky

Pšenová kaša instantná 150g

Kód 0001490
  • Bezlepkové

Bezlepková a rýchla varianta zdravých raňajok. Pridajte rastlinné mlieko, oriešky, sušené ovocie a semienka na ochutenie a doplnenie živín.

Pšenová kaša sa vyrába procesom extrúzie pšena, čo je technologický proces spracovania potravín kde sa surovina s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny tepelne upravuje kombinovaným pôsobením tlaku a tepla ( 150 °).  Takto spracované pšeno sa následne  drví na jemnú kašu.

Pšeno je ľahko stráviteľné s vysokým obsahom komplexných sacharidov, vlákniny. cenných vitamínov predovšetkým skupiny B  a minerálnych látok ako je horčík, draslík,meď a železo. Konzumácia prispieva k správnemu tráveniu a pomáha regulovať hladinu cukru v krvi

0,89 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 3 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: 100% pšeno

Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%

Výživové hodnoty: 1 485 kj / 355 kcal, tuky: 1,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g, sacharidy: 74,3g, z toho cukry: 0g, bielkoviny: 11,2g, soľ: 0g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.