Granola s čokoládovými kúskami a lyofilizovanými čučoriedkami bezlepková 200g
U Vážky

Granola s čokoládovými kúskami a lyofilizovanými čučoriedkami bezlepková 250g

Kód 0001491

V tejto granole sa nachádza dvojitá porcia čokolády, a to vo forme kúskov bio čokolády a 100% odtučneného kakaa. Okrem sladkého potešenia v nej nájdete aj prekvapivú chuť čučoriedok, mandlí či slnečnicových a ľanových semienok. Dochutené bio trstinovým cukrom a bouron vanilky.

Táto granola sa pečie v malej firme v rodinnom prostredí.

Granola je vhodná na zlepšenie tráviacich funkcií, vďaka vláknine a vyváženej kombinácii.

Trstinový cukor ako sladidlo – bežné sladidlá obsahujú fruktózu, ktorá pri pečení produkuje akrylamidy. V granole sa nachádza iba minimum trstinového cukru, ktorý obsahuje len sacharózu, ktorá akrylamidy pri pečení neprodukuje.

Ideálna ako posýpka na dezerty a pre fajnšmekrov obľubujúcich sladké raňajky.

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: OVSENÉ vločky bezlepkové, pohánkové vločky, MANDLE, panenský olivový olej, BIO trstinový cukor, 100% kakao odtučnené, slnečnicové semienka, BIO čokoládové kúsky (kakaová hmota, prírodný trstinový cukor, kakaové maslo, slnečnicový lecitín, výťažok z vanilky. Obsah kakaovej sušiny najmenej 60%), ľanové semienka, lyofilizované čučoriedky, bourbon vanilka

Skladovanie: Skladujte uzatvorené na suchom a tmavom mieste

Výživové hodnoty: 2 082 kj / 498 kcal, tuky: 29g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,4g, sacharidy: 42g, z toho cukry: 12g, bielkoviny: 13g, soľ: 0g

Alergény: 8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.