Granola kráľovská bezlepková 250g
U Vážky

Granola kráľovská bezlepková 250g

Kód 0001492
  • Bezlepkové

Granola kráľovská sú pečené ovsené bezlepkové vločky s ryžovou múkou na kokosovom oleji a jemne dosladené fruktózou. Dokonalosť chutí pridajú sušené datle a banány, doladí to karob a kokosové plátky a mandle. Čerešničkou je následne vanilková aróma a bourbon vanilkový prášok.

Granola (pečené müsli) je ľahšie stráviteľné ako klasické müsli.

Granola je bezlepková a ručne vyrábaná v malej rodinnej firme

Objednavky, ktoré budú objednané do 02.12 23:59, budú doručené 4.12. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: BIO OVSENÉ vločky BEZLEPKOVÉ, ryžová múka, fruktóza, vanilková aróma, Bourbon vanilkový prášok, kokosový tuk, sušené banány, sušené datle, MANDLE, karob, kokosové plátky

Skladovanie: Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste

Výživové hodnoty: 1 856 kj / 443,5 kcal, tuky: 17,1g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 11,16g, sacharidy: 61,6g, z toho cukry: 25g, bielkoviny: 8,2g, soľ: 0,02g, vláknina: 7,8g

Alergény: 8

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.