U Vážky

Müsli pohánkové kakaové 250g

Kód 0001498
  • Bezlepkové

Kombinácia pečených pohánkových vločiek, ľanových a slnečnicových semienok a kakaa dodávajú vločkám špecifickú čokoládovo orechovú chuť.

Sú výrazne chrumkavé. Bez lepku. Dosladené jablčnou šťavou a trstinovým cukrom, voňavé vďaka škorici a kokosu.

Müsli neobsahujú žiadne konzervačné látky a ani žiadny tuk, ktorý sa bežne používa pri zapečení. Jediný tuk, ktorý naše výrobky obsahujú je zdravý tuk, ktorý sa prirodzene nachádza v slnečnicových semienkach, ľanových semienkach a kokose. Müsli obsahujú minimálny podiel trstinového cukru. Cukor sa v raňajkách odporúča na naštartovanie organizmu, samozrejme v malých dávkach.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: Pohánkové vločky, jablčná šťava, strúhaný kokos, ľanové semienka, slnečnicové semienka, kakao, škorica, trstinový cukor

Skladovanie: Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste

Výživové hodnoty: 1 740 kJ / 415 kcal, tuky: 8g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 3g, sacharidy: 77g, z toho cukry: 21g, bielkoviny: 8,8g, soľ: 2g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.