Špaldové lupienky celozrnné s čokoládou 100g
U Vážky

Špaldové lupienky celozrnné s čokoládou 200g

Kód 0001500

Celozrnné špaldové lupienky sú pripravované na horúcom vzduchu a dochutené horkou čokoládou, nie sú už následne doslaďované.

V súčasnosti je špalda považovaná za zdravšiu alternatívu šľachtenej pšenice s vyšším podielom bielkovín, minerálnych látok, vitamínov a vlákniny. Má jemnú orieškovú chuť, nízky glykemický index a je ľahko stráviteľná. Aj napriek vyššiemu obsahu lepku ju vie náš organizmus lepšie stráviť ako pšenicu, nie je však vhodná pre celiatikov. Obsah  jednoduchých cukrov je nižší ako u pšenice. Vláknina špaldy podporuje trávenie a črevnú peristaltiku. Špalda je výborným zdrojom vitamínov skupiny B a z minerálov obsahuje hlavne vápnik, fosfor a draslík.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie: ŠPALDOVÉ vločky 82%, čokoláda 8% (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: SÓJOVÝ lecitín, prírodná aróma), cukor, rastlinná vláknina, PŠENIČNÉ otruby, maltodextrin, kakao, aróma, morská soľ

Skladovanie: Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste

Výživové hodnoty: 1 620 kj / 387 kcal, tuky: 4,5g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,2g, sacharidy: 70g, z toho cukry: 10g, bielkoviny: 11g, soľ: 0,11g, vláknina: 9,3g

Alergény: 1,6,8,11

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.