Ryžový proteín Bio 100g
U Vážky

Ryžový proteín Bio 100g

Kód 0001672
  • Bezlepkové
  • Vegánske
  • BIO

Náš ryžový proteín je vyrobený z ryže natural ( hnedá) šetrným spôsobom, technológiou biologickej fermentácie a enzymatického štiepenia, čím sa oddelia proteíny od sacharidov. Je gmo free, bez alergénov, neobsahuje glutén. Ryža pochádza z ekologického poľnohospodárstva.

Ryžový proteín je ľahko stráviteľný a rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, aj keď obsah lyzínu je nízky. Naopak hrachový proteín obsahuje dostatočné množstvo lyzínu. Kombináciou ryžového a hrachového proteínu získame vyvážený proteín, kde budú zastúpené všetky esenciálne aminokyseliny v dostatočnom množstve. Lyzín je možné doplniť aj pridaním spiruliny či senovky gréckej.

Ideálna náhrada za srvátkový alebo sójový proteín.

2,70 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 20.4 23:59, budú doručené 22.4. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 6 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: BIO ryžový 100% prírodný proteín vyrobený z ryže natural

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Použitie: Najlepšie ho telo využije, keď sa pije po tréningu alebo počas dňa cca dve hodiny pred obedom, prípadne večer pred spaním. Je dobrou zložkou cesta bezlepkových palaciniek.

Príprava: Na jednu porciu potrebujeme cca 25 g ryžového proteínu zmiešaného s 200 ml vody, džúsu alebo rastlinného mlieka.

Výživové hodnoty: 1 537 kj / 345 kcal, tuky: 2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.9g, sacharidy: 10g, z toho cukry: < 1,0g, bielkoviny: 82g, soľ: < 0,007g, vápnik 144mg

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.