5 zrnné vločky BIO 250g
U Vážky

5 zrnné vločky BIO 250g

Kód 0002453
  • BIO

5-zrnné vločky odstraňujú jednotvárnosť ovsených vločiek a prinášajú do kuchyne novú chuť a hlavne zmes živín piatich plodín. Všetky suroviny pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Ryžové vločky sú ľahko stráviteľné a prispievajú k správnemu tráveniu a zároveň navodzujú pocit nasýtenia, ktorý vydrží niekoľko hodín.

Rozpustná vláknina v ovsených vločkách vplýva na samotné trávenie a prispieva k stabilizácii hladiny cukru v krvi. Ich obsah bielkovín je vyšší ako u iných obilnín.

Pšeničné vločky doplnia horčík a vápnik.

Jačmenné dodajú esenciálne aminokyseliny.

Ražné vločky zabezpečia dlhší pocit sýtosti, sú kvalitným zdroj sacharidov a vlákniny.

POUŽITIE: Zmes vločiek je ideálna na prípravu obilninovej kaše. Vločky stačí zaliať horúcim mliekom a premiešať. Hodia sa aj na ochutenie jogurtov spolu s orieškami alebo sušeným ovocím.

Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste

Zloženie: Ryžové vločky 20%, OVSENÉ vločky 20%, PŠENIČNÉ vločky 20%, JAČMENNÉ vločky 20%, RAŽNÉ vločky 20%

Výživové hodnoty: 1 421 kJ / 336 kcal, tuky: 2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1g, sacharidy: 6čg, z toho cukry: 1g, bielkoviny: 11g, soľ: 0,02g

Alergény: OVOS, PŠENICA, JAČMEŇ, RAŽ, môže obsahovať stopové množstvo ORECHOV, SEZAMU a SÓJE

Krajina pôvodu: Slovensko

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.