U Vážky

Ovsené vločky výberové bezlepkové BIO 250g

Kód 0002458
  • Bezlepkové
  • BIO

Ovsené vločky boli vyrobené naparovaním a lisovaním bezlepkového  ovsa a sú vhodné aj pre ľudí s intoleranciami na lepok. Výroba bezlepkových vločiek podlieha prísnym požiadavkám na bezgluténový proces výroby. Technológia samotného pestovania a spracovania prechádza bez možnosti kontaminácie gluténom.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Bežne predávaný ovos a výrobky z neho nie sú bezlepkové, nakoľko môžu byť znečistené obilninami obsahujúcimi lepok. Ku kontaminácii môže dôjsť na poli, kde plodina rastie, počas žatvy a aj uskladnenia. Skutočne bezlepkový ovos je možné získať len dôsledným dodržiavaním všetkých pravidiel bezlepkového procesu pestovania. Od osiva cez pestovanie, žatvu, skladovanie a čistotu všetkých mechanizmov. Samozrejmosťou sú dôkladné kontroly pri každom kroku, vrátane laboratórnych rozborov. Výroba a balenie vločiek prebieha v štandardnom bezlepkovom režime. Najlepšie prepracovanú a zvládnutú technológiu pestovania bezlepkového ovsu majú v Európe severské krajiny. Naše ovsené vločky bezlepkové pochádzajú z Dánska a sú produktom ekologického poľnohospodárstva.

POUŽITIE: BIO ovsené vločky výberové bezlepkové sú vhodné na prípravu ovsenej kaše alebo do müsli zmesí. Výborne sa hodia na zahustenie zeleninových placiek. Ak ich použijete na priamu konzumáciu bez varenia, je vhodné ich vopred namočiť, nasiaknu tekutinu a zmäknú.

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 75%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Zloženie: Bezlepkový OVOS

Alergény: Bezlepkový OVOS

Výživové hodnoty: 1 566 kJ / 372 kcal, tuky: 7g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,3g, sacharidy: 59g, z toho cukry: 0,7g, bielkoviny: 14g, soľ: 0,02, Vláknina: 10gg

Krajina pôvodu: Nemecko

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.