Ovsené vločky jemné bezlepkové BIO 250g
U Vážky

Ovsené vločky jemné bezlepkové BIO 250g

Kód 0002459
  • Bezlepkové
  • BIO

Jemné ovsené vločky boli vyrobené naparovaním, rezaním a lisovaním bezlepkového ovsa a sú vhodné aj pre ľudí s intoleranciami na lepok. Výroba bezlepkových vločiek podlieha prísnym požiadavkám na bezgluténový proces výroby. Technológia samotného pestovania a spracovania prechádza bez možnosti kontaminácie gluténom.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Bežne predávaný ovos a výrobky z neho nie sú bezlepkové, nakoľko môžu byť znečistené obilninami obsahujúcimi lepok. Ku kontaminácii môže dôjsť na poli, kde plodina rastie, počas žatvy a aj uskladnenia. Skutočne bezlepkový ovos je možné získať len dôsledným dodržiavaním všetkých pravidiel bezlepkového procesu pestovania. Od osiva cez pestovanie, žatvu, skladovanie a čistotu všetkých mechanizmov. Samozrejmosťou sú dôkladné kontroly pri každom kroku, vrátane laboratórnych rozborov. Výroba a balenie vločiek prebieha v štandardnom bezlepkovom režime. Najlepšie prepracovanú a zvládnutú technológiu pestovania bezlepkového ovsu majú v Európe severské krajiny. Naše ovsené vločky bezlepkové pochádzajú z Dánska a sú produktom ekologického poľnohospodárstva.

POUŽITIE: BIO ovsené vločky jemné bezlepkové sú vhodné na priamu konzumáciu a výborne zahustia akékoľvek jedlo. Zalejte vodou alebo mliekom, zmiešajte s jogurtom, pridajte ovocie, oriešky a raňajky sú hotové.

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 75%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Zloženie: Vločky z bezlekového OVSA

Alergény: Bezlepkový OVOS

Výživové hodnoty: 1 566 kJ / 372 kcal, tuky: 7g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,3g, sacharidy: 59g, z toho cukry: 0,7g, bielkoviny: 14g, soľ: 0,02, Vláknina: 10gg

Krajina pôvodu: Nemecko

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.