Kakaové slniečka ryžové BIO 200g
U Vážky

Kakaové slniečka ryžové BIO 200g

Kód 0002461
  • Bezlepkové
  • BIO

Kakaové slniečka sú vyrobené z BIO ryže a sú osladené prírodným trstinovým cukrom a dochutené kakaom a kukuričným sladom. Majú sladkú čokoládovú chuť a sú výborné ako cereálne raňajky.

1,80 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 19.9 23:59, budú doručené 21.9. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 4 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

POUŽITIE: Konzumovať ich môžeme len tak na sucho, no môžu sa pridať do jogurtu, zalievať mliekom, horúcou vodou, rastlinným nápojom či pomarančovou šťavou. Chutia výborne s nakrájaným čerstvým ovocím.

Skladujte pri teplote najviac 20°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%

Zloženie: Ryža 62%, prírodný trstinový cukor, kakaový prášok 3,8%, kukuričný slad, kokosový olej, morská soľ. Neobsahuje GMO

Alergény: Môže obsahovať stopové množstvo LEPKU, MLIEKA, ORECHOV, ARAŠIDOV a SÓJE

Výživové hodnoty: 1 634 kJ / 385kcal, tuky: 2,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,9g, sacharidy: 84,9g, z toho cukry: 29,7g, bielkoviny: 5,47g, soľ: 0,8g, vláknina: 2,2g

Krajina pôvodu: Nemecko

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.