Granola brusnicová bezlepková 250g
U Vážky

Granola brusnicová bezlepková 250g

Kód 0002462
  • Bezlepkové

Granola brusnicová je bezlepková zmes zapekaných müsli s brusnicami. Brusnica veľkoplodá podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, pôsobí ako antioxidant, má priaznivý vplyv na stav kostí a kĺbov. Pokiaľ máte chuť jesť zdravo a mať výživné raňajky, či desiatu, tak brusnicová granola je výborným riešením. Nezaťažuje trávenie, zasýti a dobije vás energiou.

Táto zmes zložená z rôznych druhov vločiek a semien aj s brusnicami je kvalitným zdrojom vlákniny, minerálov i bielkovín. Ľahkú sladkú chuť tomuto zapečenému müsli dodáva ryžový sirup a ovocný cukor.

Brusnicová granola je prirodzene bezlepková.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

PRÍPRAVA: Zmes zalejeme teplým, prípadne horúcim rastlinným mliekom. Prikryjeme a necháme stáť 15 minút. Ozdobíme ovocím.

POUŽITIE: Granolu brusnicovú používame na prípravu kaše s mliekom či jogurtom. Môžeme podávať aj priamo alebo ako posýpku na obilné kaše.

Skladujte uzatvorené na suchom, tmavom a chladnom mieste

Zloženie: Pohánkové vločky, SÓJOVÉ vločky, pšenové a ryžové chrumky, nestužený kokosový tuk, ryžový sirup, fruktóza, slnečnicové semienka, brusnice 10% (brusnice, cukor, bazový koncentrát, slnečnicový olej, regulátor kyslosti – kyselina citrónová)

Alergény: SÓJA

Výživové hodnoty: 1 743 kJ / 417kcal, tuky: 15,67g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,31g, sacharidy: 57,24g, z toho cukry: 20,67g, bielkoviny: 10,47g, soľ: 0g

Krajina pôvodu: Česká republika

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.


Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.