Kukuričné penne 500g
U Vážky

Kukuričné penne 500g

Kód 0001387
  • Bezlepkové
  • Vegánske

Sú vyrobené z kukuričnej múky (kukurica bez GMO) a vody.

Výhodou je, že aj keď majú o niečo menej bielkovín, sú ľahšie stráviteľné a nelepia sa, držia svoj tvar a štruktúru a ich chuť kukurice je jemná a vynikajúca. Sú zdravšou alternatívou pšeničných cestovín. Vynikajú nízkym obsahom tuku a vyšším podielom živín, vrátane kyseliny listovej, vitamínu A, B, E, horčíka, mangánu, zinku  a stopových prvkov selénu.

Neobsahujú lepok, vajcia, sóju ani cholesterol, preto sú vhodné aj pre tých, ktorí musia dodržiavať bezlepkovú diétu.

Objednavky, ktoré budú objednané do 28.10 23:59, budú doručené 30.10. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

Príprava: Cestoviny varíme za občasného miešania v osolenej vode 10 minút.

Krajina pôvodu: Rumunsko

Zloženie: Kukuričná múka, voda

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 20°C

Výživové hodnoty:

1 466 kJ / 350 kcal, tuky: 0,8g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g, sacharidy: 79g, z toho cukry: 1g, bielkoviny: 5,5g, soľ: 0g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.