U Vážky

Penne špaldové celozrnné Bio 500g

Kód 0001390
  • BIO

BIO celozrnné cestoviny sú vyrábané zo špaldovej celozrnnej múky. Špalda má príjemnú orechovú príchuť, ktorá sa jemne prenáša do vyrobených celozrnných špaldových cestovín. Sú zdrojom energie, sacharidov, rastlinných bielkovín a vlákniny, ktorá podporuje trávenie a črevnú peristaltiku. Sú sýtejšie oproti necelozrnným cestovinám.

2,45 €
Objednavky, ktoré budú objednané do 27.7 23:59, budú doručené 29.7. medzi 15:00 a 20:00.

Práve si pozerá 5 ľudí

Viac ako 5 ks na sklade

Viac o produkte

Krajina pôvodu: Slovensko

Zloženie: BIO celozrnná múka zo ŠPALDOVEJ PŠENICE, voda

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 20°C 

Výživové hodnoty:

1 502 kj / 355 kcal, tuky: 1,93g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,27g, sacharidy: 69,68g, z toho cukry: 2g, bielkoviny: 11,2g, soľ: 0,01g, vláknina: 6,99g

Okrem penne ešte poznáme iné druhy cestovín s rúrkovitým tvarom ako napríkad:

RIGATONI - veľkosť rovnaká ako penne ale na rozdiel od penne sú rezané kolmo

PENNONI RIGATI– veľkosť väčšia ako penne a sú viac zrezané

MACARONI– krátke trubičky, nazývané i kolienka

CORALLINI– malé krátke rúrky, pripomínajúce koráliky

CANNELLONI– najväčšie z rúrkovitých cestovín, vhodné na zapekanie

PRÍPRAVA: Cestoviny varíme za občasného miešania v osolenej vode 9-12 minút.

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.