Ryžové špirály 500g
U Vážky

Ryžové špirály 500g

Kód 0001391
  • Bezlepkové
  • Vegánske

Bezvaječné, ryžové cestoviny sú vyrobené z čerstvo namletých, bielych ryžových zŕn. Sú obľúbenou a vhodnou súčasťou racionálnej výživy, pre ľudí citlivých na lepok, vegetariánov aj vegánov.

Sú dobrým zdrojom železa a sacharidov, ktoré naše telo dokáže ľahko premeniť na energiu.

Ich príprava je veľmi rýchla a bezproblémová. Ryžové špirály sú vhodnou alternatívou klasických cestovín. Možno ich použiť ako prílohu, hlavné jedlo, súčasť šalátov alebo polievok. Ryžové cestoviny sa nerozvaria a nelepia. Dajú sa dobre zapekať alebo ohrievať.

Objednavky, ktoré budú objednané do 20.1 23:59, budú doručené 22.1. medzi 15:00 a 20:00.

Viac o produkte

PRÍPRAVA: Cestoviny varíme za občasného miešania v osolenej vode 7-9 minút.

Krajina pôvodu: Vietnam

Zloženie: Ryžová múka, tapiokový škrob, soľ

Skladujte na suchom mieste  

Výživové hodnoty:

1 412 kJ / 347 kcal, tuky: 0,61g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3g, sacharidy: 80g, z toho cukry: 1,02g, bielkoviny: 4,81g, soľ: 0,55g

Informácie o trhovníkovi

U Vážky

Bratislava

Vážka je symbolom prírody, znovuzrodenia a transformácie. Vnímame to ako transformáciu našu, ale aj transformáciu celého ľudstva. Sme Vážka, pretože si vážime a vážime. Vážime si zdravie, prírodu, potraviny, našich zákazníkov a dodávateľov, harmonické medziľudské vzťahy  a vážime si zodpovedný prístup.  Zároveň vážime a tiež vy vážite potraviny, drogériu a kozmetiku v množstve aké potrebujete a to všetko bez zbytočných obalov.

Inšpirujeme našou cestou. Hovorí sa, že každý človek časom dozrie. Dozrie na niečo, o čom je presvedčený, že je to správne, že cesta, po ktorej kráča, je práve jemu predurčená. My sme túto cestu našli - dať sebe, ľudom i svetu niečo viac. Niečo, čo nám a aj vám dáva zmysel. Táto naša cesta nie je tá jediná správna, a určite nie je dokonalá, tak ako nie sme ani my. Každý deň kráčajúc, či niekedy bežiac po nej, sa učíme žiť šťastnejšie, zdravšie, ohľaduplnejšie a zodpovednejšie. Každým svojim rozhodnutím hlasujeme za taký svet, v akom chceme žiť. Môžeme šetriť vodu kratším sprchovaním, či umývaním zubov bez tečúcej vody...Každý podľa svojich schopností, možností a nastavenia. My sme zahlasovali za vlastný ekologický obchod. Nie je to len o nákupe bez obalu. Je to „ NÁŠ“ veľký projekt, do ktorého sme zahrnuli všetko, čo si vážime - zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých, ktorí ich dopestujú či vyrobia.

Poskytujeme možnosť alternatívneho nakupovania, kde množstvo je na voľbe zákazníka, potraviny sú plnohodnotné a obal je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.  Našu predajňu so širokým výberom nebalených potravín, kozmetiky a drogérie nájdete v Bratislave.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne recenzie zákazníkov.